2. Slovenija: recenzije hotela
  3. Središnja Slovenija: recenzije hotela
  4. Stahovica: recenzije hotela
Slovenija Stahovica Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Chalet Orlica Velika Planina Prosječna ocjena: 9,3

„Prekrasna kuća sa sjajnim pogledom na snjezne planine, izdvojena od drugih objekata - maksimum privatnosti u odnosu na druge kuće za najam na Velikoj Planini. Sauna, veliki i vrlo topli vikinški bazen te lijepi kamin dodatno obogaćuju boravak u objektu. Svakako za preporučiti :-)”

• Slovenia Eco resort Prosječna ocjena: 8,4

„Lijepo uređen i osmišljen okoliš. Djeca su bila oduševljena domaćim životinjama. Kućica je jako lijepa i dobre je veličine.”

• Slovenia Eco resort Prosječna ocjena: 8,4

„Jako lijepo slatko I ugodno mjesto. Fini dorucak. Ljubazno osoblje. Super mjesto za doc sa djecom. Jako lijepa priroda.”

• Slovenia Eco resort Prosječna ocjena: 8,4

„Jako lijepo uređeno, vidi se da je uloženo puno truda. Kućice su prekrasne, čiste i miriše na drvo. Mjesto je idealno za obiteljski odmor. Osoblje u restoranu je apsolutno za svaku pohvalu, došli smo 10 min pred zatvaranje i dobili smo savršenu večeru, hrana je bila jako ukusna i svježe pripremljena. Konoba je bio jako ljubazan, naša djeca su imala puno zahtjeva koje je on sa osmjehom ispunio, čak smo dobili pripremljena drva i sve potrebno za naložiti logorsku vatru kako bi sami poslije ispekli sljezove kolačiće. Sve savršeno, za svaku pohvalu!”

• „Prekrasno!!! Izvrstan objekt, potpuno opremljen svime što jednoj obitelji može biti potrebno za vrhunski odmor u planini. Iznimno čisto i uredno, odlična sauna, udoban i komforan smještaj. Vraćamo se opet!”

• U KONC Prosječna ocjena: 9,5

„Smještaj je odličan! Kućica je na jako lijepom imanju s fantastičnim pogledom na planine. Domaćini su jako ljubazni i dragi. Sve preporuke.”

• Koča Pastirica - Velika planina Prosječna ocjena: 7,6

„Lokacija je odlična!”

• Slovenia Eco resort Prosječna ocjena: 8,4

„Objekt je čit i ugodan, opremljen opremom za kuhanje i perilicom suđa. Osoblje je susretljivo i ljubazno. Pohvalila bih Viditelja Dalibora koji se potrudio da nam boravak bude sjajan. Uživali smo u uređenoj okolici, šetnji i sauni.”

• Slovenia Eco resort Prosječna ocjena: 8,4

„Kuća je bila jako udobna i topla, lijepo uređena i imali smo sve što treba.”

• Slovenia Eco resort Prosječna ocjena: 8,4

„Odlična lokacija pokraj rijeke, vrlo mirno s prekrasnim krajolikom. Smještaj je čist i uredan. Hranjenje životinja djeci je bio pravi gušt. Besplatan parking je vrlo blizu kućica.”

15 najboljih hotela u gradu 'Stahovica'

na temelju 2.281 recenzija hotela na Booking.com-u