2. Slovenija: recenzije hotela

• Hotel Plesnik Logarska Dolina

Solčava, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 9,2
    • Pozitivni dio recenzije

Prekrasna lokacija i pogled iz hotela. Soba je prostrana, udobna i čista. Wellnes odličan, a pogotovo pogled s ležaljki. Ljubazno osoblje. Dobra lokacija za početak obližnjih planinarskih ruta.

• Negativni dio recenzije

Na doručak smo došli oko 8:30 (traje od 8 do 10) i već je dosta izbora nedostajalo. Nadopuna je bila spora ili je nije ni bilo za vrijeme dok smo doručkovali.

Martina Hrvatska
  • Vintage House Podliparska

Fara, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 9,2
    • Pozitivni dio recenzije

Prekrasno mjesto, prekrasni ljudi, priroda ostavlja bez daha! Svaka pohvala domaćinima! Kuća je *putovanje kroz vrijeme* i probudila je prekrasne uspomene iz djetinjstva! Za svaku preporuku 💕

Sanja Hrvatska
  • Penzion Berc

Bled, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 9,4
    • Pozitivni dio recenzije

Predivan pansion,vrlo susretljivo osoblje. Sve je bilo uredno, čisto.Doručak je bio savršen i rado če mo se opet vratiti čim budemo imali priliku.Mi smo svoje mjesto u Bledu našli.😃

Tomislav Hrvatska
  • Holiday Inn Express - Ljubljana, an IHG Hotel

Ljubljana, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 8,8
    • Pozitivni dio recenzije

Veoma dobar hotel sa najboljim doručkom što sam igdje jeo! Hrana je odlična! Parking je u sklopu hotela, mirno okruzenje i veoma udoban ambijent hotela.

• Negativni dio recenzije

Nema minibar, jastuci su premekani

Elvis Bosna i Hercegovina
  • Hostel pod Voglom

Bohinj, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 7,8
    • Pozitivni dio recenzije

Doručak je bio vrlo dobar. Ponudom i količinom zadovoljan. Bilo je i voćnih sokova i kave, a vruća čokolada je bila jedna od boljih koju sam pio.

• Negativni dio recenzije

Pa kava nije nešto. Trebali bi postaviti postolja za zaključavanje bicikla koji podržavaju kompletno zaključavanje bicikla a ne samo kotače.

Bolaric Hrvatska
  • Apartma Svizec Rogla

Zreče, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 6,5
    • Pozitivni dio recenzije

Apartman se nalazi na dobroj lokaciji, objekt je prostran i dovoljan za boravak 2 - 3 osobe.

• Negativni dio recenzije

Kada smo došli u apartman, dočekao nas je prljav apartman, same smo ga očistile. Javile smo se vlasniku da je apartman prljav, kupaonica pogotovo, on nam je rekao da je čistačica došla kada smo mi već bile u apartmanu i kad vidi da su gosti ušli u apartman da ona ne ulazi. Ne znamo točno u kojem trenutku je došla spremačica jer smo mi ušle u apartman u vrijeme predviđeno za dolazak gostiju s tim da smo prethodno obavijestile vlasnika kada ćemo doći, a došle smo i malo poslije navedenog roka. U daljnjoj komunikaciji s vlasnikom, dogovorili smo da će nam vratiti novce predviđene za čistačicu i u vrlo brzom roku su novci vraćeni. Nadalje, apartman je pun prašine, madraci su katastrofa za spavanje, pogotovo krevet na razvlačenje, taj madrac je užasan i potrebno ga je promijeniti. Obavezno je potrebno ponijeti kompletnu svoju posteljinu i plahtu i navlake za jastuke i pokrivač. Prilikom odjave nam je naplaćena naknada za prijavu u smještaj i boravišna taksa - ukupno 37,50 eura za 3 osobe, a na bookingu nam je pisalo kao dodatni trošak da je potrebno platiti 18 eura. Vlasnik se ograđuje od toga, obzirom da na vaučeru koji se dobije za preuzimanje ključeva piše da se boravišna taksa i prijava plaćaju u hotelu, ali nigdje se ne navodi visina te naknade.

Datum recenzije: 14. svibnja 2024. Boravak: veljača 2024.
    Ivana Hrvatska
  • Occidental Ljubljana

Ljubljana, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 8,8
    • Pozitivni dio recenzije

Dorucak je bio odlican, sve je bilo ukljuceno, veliki izbor slatkih i slanih slastica

• Negativni dio recenzije

Objekt nema parking, rekli su nam da imaju podzemnu garazu, parkirali smo dolje i za 18 sati smo platili 50 eura, preskupo!

Datum recenzije: 14. svibnja 2024. Boravak: travanj 2024.
    Sara Hrvatska
  • Guesthouse and Wellness VINEA

Spodnji Ivanjci, Slovenija

Prosječna ocjena gostiju: 10
    • Pozitivni dio recenzije

Ocjena 10, ništa za zamjerit, zapravo bolje nego na slikama.

Custic Hrvatska
  • Hotel Vile Park Premium