2. Slovenija: recenzije hotela
  3. Savinjska: recenzije hotela
  4. Solčava: recenzije hotela
Slovenija Solčava Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Farm Stay "Alpine Dreams" Prosječna ocjena: 9,6

„Lokacija je izvanredna s prekrasnim planinskim pejzažom i ugođajem. Fantastičan pogled na okolna brda i dolinu. Doručak je bio iznimno raznovrstan i "pravi domaći". Uživale smo u ugodnom ambijentu i ljubaznim domaćinima.”

„Priroda”

• Hotel Plesnik Logarska Dolina Prosječna ocjena: 9,2

„Prekrasna lokacija i pogled iz hotela. Soba je prostrana, udobna i čista. Wellnes odličan, a pogotovo pogled s ležaljki. Ljubazno osoblje. Dobra lokacija za početak obližnjih planinarskih ruta.”

• NATUR BAJTA Prosječna ocjena: 9,7

„Predivna kuća za odmor na predivnoj lokaciji!”

• Hotel Plesnik Logarska Dolina Prosječna ocjena: 9,2

„Ono sto sam videla na slikama je bilo prelepo, ali boravkom tamo je bilo 10 puta lepse, taj mir i lokaciju ne moze da zameni po meni nista u mojoj zemlji. svaki detalj je u savrsen. pritom sam dozivela i dan za pamcenje uprkos losem vremenu, pamticu logorsku dolinu i hotel plesnik celog zivota jer sam izgovorila sudbonosno DA!”

• Apartment Tisa Prosječna ocjena: 9

„Lokacija izvanredna, ugodno za spavanje pored potoka.”

• Prenočišča Valentina Prosječna ocjena: 9,6

„Ljubaznost osoblja.”

• Guesthouse Planinski Dom Majerhold Prosječna ocjena: 9,7

„Fenomenalno!!! Katja je najbolji domacin kojeg smo sreli, ugostila nas je kao da smo dio obitelji i tako smo se osjecali. Lokacija i pogled su odlicni, bungalov je bio fantastican. Hrana je domaca i odlicna, vrt prekrasan. Za svaku preporuku i doci cemo sigurno opet.”

• Govc-Vršnik Prosječna ocjena: 9,6

„Izvrsna lokacija, udoban smještaj, ukusna hrana i simpatično osoblje!”

• Mala hiša Prosječna ocjena: 9,6

„Savršena lokacija, idila.”