Idi na glavni sadržaj

Nedavne recenzije

• Apartmaji Harpf Prosječna ocjena: 9,5

„Grad i hrana”

• Hiska Na Samem v Slovenj Gradcu Prosječna ocjena: 9,8

„Divno okruženje, priroda, divni domaćini pristupačni…odličan doručak! Izuzetno uredno. Svaka preporuka i definitivno savršen odmor!”

• Apartma Lea Prosječna ocjena: 9,2

„Odličan položaj, domaćin vrlo ljubazan i susretljiv. Blizina vrlo dobrog restorana s prihvatljivim cijenama.”

• Hotel Vila Pohorje Prosječna ocjena: 9,1

„Lokacija”

• Relax & Beautiful View Prosječna ocjena: 9,7

„Od srdačnog gostoprimstva domaćina koji nas je dočekao unatoč tome sto smo stigli kasno te sadržaja cijelog apartmana, sve je bilo na zavidnom nivou. Počevši od čistoće cijelokupnog apartmana te saune i jacuzzija koji se održavaju svakodnevno. Smjestaj je opremljen s aparatom za kavu, pjenilicom za mlijeko, kutkom s čajevima i mnogobrojnim malim detaljima koji čine razliku kao što su sve higijenske potrepštine, mirisni ručnici i ogrtači. Također za dobrodošlicu nas je još dočekala boca šampanjca, sok i mlijeko koji su nas već po dolasku dočekali rashlađeni. Malo je reći da nam se svidjelo apsolutno sve i da se ponovno vraćamo. Sve preporuke za ovaj smještaj i domaćina!”

• Apartma Lea Prosječna ocjena: 9,2

„Cisto,udobno.Lea jeko ljubazna.”

• Apartment P42 Prosječna ocjena: 9,6

„Sve je preljepo i onako kao bi gost očekivao. Apartman je veoma uređen i moderan. Loakacija je tiha. Parking obezbejeđen. Sve pohvale i preporuka za odabir”

• Apartmaji Harpf Prosječna ocjena: 9,5

„Jednostavnost, uslužnost domačina, sve pohvale”

• Apartment Ozare Prosječna ocjena: 9,7

„Odlično opremljen apartman, moderan, čist, udoban... Super lokacija, mir, do centra grada 10min lagane šetnje. I sve pohvale za domaćina.. Preporuka za ugodan boravak”

• Apartment P42 Prosječna ocjena: 9,6

„Apartman je prostran,uredan i topao. U potpunosti izgleda kao na fotografijama. Ljubazan domaćin. Rado ćemo se vratiti.”

10 najboljih hotela u gradu 'Slovenj Gradec'

na temelju 1.499 recenzija hotela na Booking.com-u