2. Recenzije hotela u državi SLO
  3. Recenzije hotela u regiji Gorenjska
  4. Recenzije hotela na destinaciji Mojstrana
Slovenija Mojstrana Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Aparthotel Pr' Jakapč' Ocena gostiju: 9,3

„Sve na svom mestu, uredno, domacini ljubazni, lep pogled na planine.”

• Hostel Lukna Ocena gostiju: 9,4

„Lokacija u centru Mojstrane je odlična. Sve funkcioniše jednostavno, nema ključa, već šifre za ulaz i izlaz. Enterijer je lep, planinski stil. Kuhinja i trpezarija sa dnevnom sobom su taman za druženje i odmor. Soba je udobna i taman ima prostora koliko treba.”

• Apartma Lipa Ocena gostiju: 9,6

„Lokacija odlična. Čistoća extra. Kupatilo odlično. Spavaće sobe ok. Dovoljno peškira i papuča. Odlično grejanje prostora.”

• Apartma Katja Ocena gostiju: 9,1

„Ljubaznost domacina, mirna lokacija sa pogledom na najvise vrhove Slovenije.”

• Hostel Lukna Ocena gostiju: 9,4

„Sve nam se dopalo! Od preljubaznih vlasnika, do čistoće, prirode, prelijep smještaj... Sve same pohvale. Topla preporuka!”

• Guesthouse Veranda Ocena gostiju: 8,8

„Sve je bilo prelepo, jako ljubazni domacini, pogled prelep a sobe lepe i prostrane. Najbolje ulozen novac.”

• Apartma Vovk Ocena gostiju: 9,4

„Prvo što sam videla kada sam ušla u smeštaj bio je dekorativni detalj - Have a beautiful day. So we did :) Dopao mi se pogled iz dnevne sobe. Kao i sedeći deo na samom ulazu.”

• Hostel Lukna Ocena gostiju: 9,4

„Super ambijent u kojem je sve od punog drveta. Kao da sam usao u neku autohtonu alpsku kucu. Svaka cast za enterijer!”

„Mesto, objekat, smestaj,priroda.”

• Apartma Rožle Ocena gostiju: 9,4

„Odlican smestaj sa neverovatnim pogledom. Domacini ljubazni i prijatni. Svaka preporuka!”

20 najboljih hotela na destinaciji Mojstrana

na osnovu 4 559 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu