2. Швеція: відгуки про готелі
  3. Skåne: відгуки про готелі
  4. Лунд: відгуки про готелі
Швеція Лунд Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Best Western Plus Hotell Nordic Lund Оцінка за відгуками: 8,4

“Сніданок гарний, можливо не найрізноманітніший із сніданків що я зустрічав, але все свіже і смачне. Номер був великим порівняно з іншими номерами в Швеції, із окремою спальнею і невеликою кухнею. Був в наявності посуд і кавоварка. Ми залишились задоволені. Рекомендуємо“

• Hotel Concordia Оцінка за відгуками: 7,4

“Дуже зручний готель. Чудове розташування.“

• Place Lund Оцінка за відгуками: 7,4

“Чудове місце за свої гроші. До залізничного вокзалу і потрібних нам корпусів Університету Лунда - 25-30 хв пішки. Завтрак достатньо поживний, в основному все для бутербродів, злакові пластівці, яйця, фрукти, овочі свіжі та мариновані, можна самостійно зробити вафлі, кава, соки. Сподобалися імбірні "шоти", для дощової погоди саме те. Вечеря - в основному гарнір (картопля, двічі був рис) і щось м'ясне, овочі свіжі та мариновані.“

• Motel L Lund Оцінка за відгуками: 8,2

“Зручне розташування з платним паркінгом поблизу, на якому не завжди є місця. Зручні, нові і чисті апартаменти з усім необхідним. Цікавий дизайн. Безкоштовна кава і чай гарної якості біля рецепції.“

• Scandic Star Lund Оцінка за відгуками: 7,8

“Гарний готель! Є басейн та зал - це теж приємно. Є парковка для авто. Смачні сніданки) Хороший персонал В номері було чисто.“

5 найкращих готелів - Лунд