2. Швеція: відгуки про готелі
  3. Швеція: відгуки про готелі
Gotaland Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Moment Hotels Оцінка за відгуками: 8

“Дуже гарне сполучення. Гарні номера. Смачний сніданок“

• Radisson Blu Hotel Malmö Оцінка за відгуками: 10

“Готель знаходиться поряд з центром міста. Дуже затишний номер. Смачні сніданки.“

• Scandic Malmö City Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок просто супер!“

• ProfilHotels Hotel Garden Оцінка за відгуками: 9

“Готель сподобався,номер,наявність сауни на поверсі, шведський стіл. Сад і відпочинкова зелена зона на даху. Забулися при виїзді свої навушники в номері,написали на пошту готелю і нам відповіли,що знайшли їх і можуть нам їх відправити! Дуже приємно!“

• Good Morning+ Malmö Оцінка за відгуками: 8

“Дуже-дуже привітний персонал. Доброзичлива атмосфера. Номер досить просторий та гарно мебльований. Безкоштовна кава та чай на рецепції. Безкоштовна можливість випрасувати та випрати речі.“

• The Sunset Оцінка за відгуками: 10

“У Мальмо варто приїхати, щоб познайомитися із Стеллою) Найкраще проведення часу вам гарантовано! Гарне розташування помешкання, почуття - неначе ти вдома у близьких родичів. Дорога Стелло - всього Вам найкращого!“

• Spoton Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Все спокійно, чисто, добре Обслуговування, сніданки, все чудово“

• Comfort Hotel Helsingborg Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, зручне розташування неподалік авто/зд вокзалу. Відмінний сніданок на будь який смак. Приємна пані на рецепшині, що допомогла розібратися з придбанням квитків і дала багато порад.“

• Livgrenadjärmässen Hotell-Fest-Konferens Оцінка за відгуками: 10

“Дуже-дуже мягеньке ліжко))“

• HOTEL N Hostel Malmö City Оцінка за відгуками: 8

“Готель розташований в центрі міста, швидко діставалися пішки до будь-яких ключових місць. Персонал милий та привітний :)) Це місце явно LGBT-friendly, судячи зі стильного дизайну та цікавих постерів! Тут достатньо місця для релаксу, інтерʼєр затишний, є внутрішній дворик. Номер відчувався трохи порожнім, але в ньому було достатньо місця. Спільна кухня здивувала, є все необхідне (та навіть більше) з посуду, кухонного приладдя, в наявності дві духовки та три великих холодильника. Ми мали змогу приготувати будь-що з власних продуктів. На другий день вирішили взяти сніданок, коштував 100SEK з людини, нам сподобався, хоча вибір був не дуже великий. В готелі є окрема кімната для зберігання багажу, нам любʼязно допомогли після виселення з номеру :))“

30 найкращих готелів в регіоні Gotaland