2. Recenzije hotela u državi SRB

• Odnos cene i kvaliteta

• Besplatan WiFi

10,0

100% proverene recenzije

Pravi gosti. Pravi boravci. Prava mišljenja.

Pročitajte više- otvara prozor za dijalog
Napišite recenziju

Prikazano 1 – 12

• Ocenjeno: 6. septembar 2022.

• Boravak od 4 noćenja
    • Poslato mobilnim

Najlepsi pogled na Kopaoniku❤...Apartman udoban, cist, sa predivnim, ljubaznim i usluznim domacinima, za svaku preporuku...u apartmanu se nalazi bukvalno sve sto je neophodno bilo za kraci ili duzi boravak...Uskoro se vidimo ponovo🙂

Gost je boravio u periodu: septembar 2022.

• Ocenjeno: 24. jul 2022.

Predivan apartman, predivna okolina ,gostoprimstvo na nivou
    • Boravak od 4 noćenja
    • Poslato mobilnim

Apartman zasluzuje 5 zvezdica sve je na visokom nivou ,cisto ,uredno ,opremljen za sve potrebe.Sto se tice pogleda slika govori vise od reci znaci nema dalje. Restorani ,trgovine ,bazeni ,spa i turisticke ponude u krugu apartmana. Moram da spomenem gazdu Dejana znaci ovakvi ljudi se nesrecu svaki dan, putujem cesto sa muzem ali ovakvu ljubaznost i uslugu jos nismo imali prilike da vidimo. Jednostavno nase preporuke su za 10u. Povratak zagarantovan.

Gost je boravio u periodu: jul 2022.

• Ocenjeno: 24. jun 2022.

Svima bih preporucila da odsednu u apartmanu M16 i tako ulepsaju sebi boravak na Kopaoniku.
    • Poslato mobilnim

Sve je bilo savrseno, nemamo nikakvih zamerki.

Domacin je veoma ljubazan, oko svega smo se brzo dogovorili. Uvek je bio dostupan da podeli sa nama svaku informaciju koja nam je bila potrebna i olaksa nam boravak. Apartman je odlicno opremljen, ima sve sto je potrebno i vise od toga. Krevet je veoma udoban, bas smo se odmorili. Apartman ima fenomenalan pogled, sigurno cemo opet odsesti u njemu.

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

• Ocenjeno: 15. jun 2022.

• Poslato mobilnim

Odlicno opremeljen apartman sa prelepom terasom i nestvarnim pogledom,nas povratak zagarantovan.

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

• Ocenjeno: 23. maj 2022.

• Poslovno putovanje
    • Poslato mobilnim

Fantastican pogled, apartman za svaku pohvalu , vrhunska opremljenost i cistoca,domacin na usluzi 24h ,Nas povratak zagarantovan.

Gost je boravio u periodu: maj 2022.

• Ocenjeno: 18. mart 2022.

Divno mesto za odmor :)
    • Individualni putnik
    • Boravak od 3 noćenja

Limitirana ponuda kanala :)

Pogled iz sobe je bas bas fantastican :) Domacin je bio veoma ljubazan i pun korisnih saveta. Apartman je veoma lep, cist, topao sa wifi-jem koji lepo radi :) Sigurno cu se vratiti.

Gost je boravio u periodu: mart 2022.

• Ocenjeno: 26. januar 2022.

• Poslato mobilnim

Domaćin je preposten, sve može dogovorom i mi smo oduševljeni gostoprimstvom koje smo od njega dobili. Apartman sa predivnim pogledom. Sve preporuke za ovaj apartman. Nosimo samo pozitivne utiske i naravno vracamo se opet. Želimo da dodjemo na odmor i kada je letnja sezona, da uživamo u pogledu i čistom vazduhu.

Gost je boravio u periodu: januar 2022.

• Ocenjeno: 16. januar 2022.

• Boravak od 7 noćenja
    • Poslato mobilnim

Sve je odlično, nemamo zamerki.

Sve je bilo u najboljem redu, apartman je bio veoma čist i uredan, pogled je fenomenalan sa velikom terasom, topla veza postoji sa spa centrom a što se tiče gostoprimstva vlasnika mozemo reci da je bilo za 10+ , izuzetna ljubaznost i srdačnost , ljudi brinu o svakoj sitnici gostiju i izlaze u susret šta god da je potrebno. Inače odlična je povezanost sa centrom, u blizini ima marketa,restorana i sve sto je potrebno kako ne bi morali ići do samog centra grada. Fantastičan odmor!

Gost je boravio u periodu: januar 2022.

• Ocenjeno: 21. avgust 2021.

• Porodica sa malom decom
    • Poslato mobilnim

Savršeno u kompletu, apartman sa neverovatnim pogledom, veoma čisto i veliki akcenat na detaljima što ovaj smeštaj izdvaja od drugih. Domaćin se pobrinuo da sve protekne u najboljem redu što se tiče dnevnih aktivnosti, bazen, spa, šetnje i ostalo, čak smo dobili i jedan dan gratis. U totalu, svaka preporuka za ovaj smeštaj, a mi planiramo da opet budemo gosti...

Gost je boravio u periodu: avgust 2021.

• Ocenjeno: 11. jun 2022.

• Poslato mobilnim

Bilo je prelepo, ponovo cemo doci, prezadovoljni smo. Najboji smestaj u kome smo bili, sve preporuke

Gost je boravio u periodu: jun 2022.

• Ocenjeno: 31. januar 2022.

• Poslato mobilnim

Ovaj komentar nema tekst, samo ocenu

Prikazano 1 – 12

Vraćamo razliku u ceni
Vraćamo razliku u ceni
Niske cene • Bez troškova rezervacije • Našli ste jeftinije? Refundiraćemo vam razliku!