2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Vrnjci
Srbija Vrnjci Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartman Zivic Ocena gostiju: 10

„Vlasnica objekta je izuzetno ljubazna, lako smo dogovorile oko ulaska/izlaska iz smeštaja. Stan je kao na fotografijama, uredan i čist. Odlična lokacija. Za svaku preporuku.”

• „Najopremljeniji apartman u kojem sam ikada boravio, vidi se da se vodilo računa o apsolutno svakoj sitnici. Dobra lokacija uz veliku terasu. Odlična garaža.”

• „Sve, ogromna terasa, apartman je potpuno opremljen sve je novo i cisto, jako je prostran i na odlicnoj je lokaciji. Ima garaza. Vlasnici su jako ljubazni ljudi koji izlaze u susret. Takodje smo imali veliki popust za Vrnjacke Terme jer smo njihovi gosti.”

• Duma Apartmani Vrnjačka Banja Ocena gostiju: 9,9

„Sve je bilo kao sto je rečeno.Cistoca apartmana, parking sa nadstresnicom,moderan namestaj, mali znaci paznje,ljubazni vlasnici. Sve preporuke.”

• „Apartman je za svaku pohvalu. Predivno uređen, funkcionalan i sadrži više od opisanog da boravak u njemu pruža predivno iskustvo. Vratićemo se opet.”

• Apartman Jasna Ocena gostiju: 9,7

„Lep namestaj u apartmanu. Veliki dnevni boravak.Kuhinja opremljena. Obezbedjeno parking mesto.”

• M & M Ocena gostiju: 9,7

„Blizina smestaja”

• Apartman Jasna Ocena gostiju: 9,7

„Apartman je veoma lep, prostran, sve je uskladjeno i na svom mestu. Nalazi se u mirnom kraju, udaljen od glavne saobracajnice, tako da je veoma tiho i prijatno. Wi Fi i kablovska televizija su odlicni i pouzdani. Fotografije apartmana u potpunosti odgovaraju realnom stanju. Apartman je potpuno opremljen, osecali smo se kao kod svoje kuce. Jasna je veoma gostoljubiva, ljubazna, korektna, izasla nam je u susret, tako da smo usli u apartman oko 13.00 casova, a na dan izlaska iz apartmana ostali do 13.00 casova. Apartman je za svaku preporuku.”

• Apartman Zivic Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija u blizini centra. Apartman jako lepo i moderno uređen, uredan i čist. Divna domaćica.Sve preporuke!”

• „Apsolutno sve je odlično i stvarno zasluženo ima ocenu 10 . Od sada su Vision apartmani naš favorit u Vrnjačkoj Banji !”

10 najboljih hotela na destinaciji Vrnjci

na osnovu 717 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu