2. Serbia - hodnotenia hotelov
Srbsko Belehrad Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• MaraHome Priemerné hodnotenie: 9,5

„Preudobno i prečisto.“

• Apartment Marica Skadarlija Priemerné hodnotenie: 8,4

„Ubytovanie v centre mesta.Všetko v pešej dostupnosti.Ochotný ubytovateľ,promntný.Apartmán je v suteréne domu,ľahko prístupný.Zariadenie úplne postačujúce.Možnosť raňajok v neďalekej reštaurácii výborná služba,určite ju treba využiť.“

• Downtown Skadarlija Priemerné hodnotenie: 8,9

„Príjemná ,ústretová,takmer okamžitá komunikácia s ubytovacím zariadením.V našom prípade Katarína.Milá ,ochotná,trepezlivá .Ďakujeme. Apartmán má dobrú polohu v pohode si všade zájdete peši ,veľa historických pamiatok takmer na dosah a napriek tomu, že to je v centre mesta nájdete v ňom kľud bez rušenia zvukmi veľkomesta.Malé ,útulné,čisté, voňavé.“

• Apartman AS Priemerné hodnotenie: 9,6

„Majiteľ Saša bol skvelý pán Domáci.Veľmi ochotný, nápomocný, starostlivý, iniciatívny.Jemu nemôžem absolútne nič vytknúť.Od zarezervovania apartmánu až po koniec pobytu skvelá komunikácia.Tento pán nemá absolútny problém s ničím.Odviezol nás zo stanice na apartmán.Na privítanie nám urobil obloženú misu s výborným chlebíkom,misu ovocia.Odporučil zaujímavé miesta ,obchodíky,atrakcie.Počas pobytu nás upozorňoval na akcie kde sa aké konajú.Na Nový rok nám prišiel zavinšovať a samozrejme s obloženou misou,veľmi pohostinný človek.Cítili sme sa uňho vítaný a ako doma.Nehovorím o tom,že nám už pred pobytom dal cenné rady ako aj počas pobytu nám bol nápomocný vo všetkom.Či vybaviť bielu kartu o pobyte alebo kúpiť kartu do telefónu.Následne ako využívať mestkú dopravu . Zariadenie apartmánu síce staršie ale čisto ,útulne,voňavo a plne postačujúce,keďže mi sme hlavne turisti a na apartmán sme chodili vačinou len prespať.Pre nás bol tento pobyt veľmi príjemný s milími prekvapeniami.“

• Momo 123 Apartments Priemerné hodnotenie: 9,2

„Apartmán je minimalisticky avšak vkusne a účelovo zariadený.Priestorovo malý no má všetko čo k pohodliu potrebuješ.V blízkosti centra starého mesta,v blízskosti pešej dostupnosti turistických miest.Základné vybavenie kuchyne ako aj hygienickych potrieb k dispozícii.Prístup pani majiteľky Gordany skvelý,ochotná,ústretová,priateľská a promtná.Možnosť raňajok v neďalekej reštaurácii výborná služba.Raňajky boli skvelé,výber postačujúci a príjemný obsluhujúci personál.Za nás spokojnosť,určite sa sem radi vrátime.“

• Apartments Feel Belgrade Priemerné hodnotenie: 9

„Veľké izby.“