2. Serbia - hodnotenia hotelov

Srbsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Srbsku

• Apartman AS

Priemerné skóre hodnotenia: 9,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Majiteľ Saša bol skvelý pán Domáci.Veľmi ochotný, nápomocný, starostlivý, iniciatívny.Jemu nemôžem absolútne nič vytknúť.Od zarezervovania apartmánu až po koniec pobytu skvelá komunikácia.Tento pán nemá absolútny problém s ničím.Odviezol nás zo stanice na apartmán.Na privítanie nám urobil obloženú misu s výborným chlebíkom,misu ovocia.Odporučil zaujímavé miesta ,obchodíky,atrakcie.Počas pobytu nás upozorňoval na akcie kde sa aké konajú.Na Nový rok nám prišiel zavinšovať a samozrejme s obloženou misou,veľmi pohostinný človek.Cítili sme sa uňho vítaný a ako doma.Nehovorím o tom,že nám už pred pobytom dal cenné rady ako aj počas pobytu nám bol nápomocný vo všetkom.Či vybaviť bielu kartu o pobyte alebo kúpiť kartu do telefónu.Následne ako využívať mestkú dopravu . Zariadenie apartmánu síce staršie ale čisto ,útulne,voňavo a plne postačujúce,keďže mi sme hlavne turisti a na apartmán sme chodili vačinou len prespať.Pre nás bol tento pobyt veľmi príjemný s milími prekvapeniami.

Nemám čo vytknúť :)

Ohodnotené: 4. januára 2024 Termín pobytu bol január 2024
    Jana Slovensko
  • Domaćinstvo Opavski

Bački Petrovac, Srbsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi milá pani domáca,ochotná,zlatá,ustretová. Vybavenie izby super, priestranna, čistota na jednotku,k dispozicii aj uteraky,osušky, TV, wifi, postel pohodlna, parkovanie vo dvore, ubytovanie je v zadnom dome, čo bolo pozitivne z hladiska kludu (žiaden hluk nebolo dovnutra počut). Dve priestranne terasy k dispozicii,aj pre fajciarov. Chladnička k dispozicii (na chodbe), aj varna konvica na kavu,salky,pohare.

• Negatívna časť hodnotenia

Slabsi tlak vody vo vani

Pavel Slovensko
  • etno dom "zuza"

Kovačica, Srbsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita bola trochu sklamaním , Kovačica začína byť ošumelá.Slovákov sme stretli menej ako Srbov.Mrzelo nás , že ubytovanie v Kovačici nám zrušili 2 dni pred odchodom,vraj z technických príčin.Nevedeli poradiť náhradné ubytovanie,tak sme si ho zohnali sami v inej lokalite.

Darina Slovensko
  • Apartment Marica Skadarlija

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie v centre mesta.Všetko v pešej dostupnosti.Ochotný ubytovateľ,promntný.Apartmán je v suteréne domu,ľahko prístupný.Zariadenie úplne postačujúce.Možnosť raňajok v neďalekej reštaurácii výborná služba,určite ju treba využiť.

Ohodnotené: 9. januára 2024 Termín pobytu bol január 2024
    Jana Slovensko
  • S-Apartmani Cocetova

Jagodina, Srbsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie bolo čisté, pohodlné a pekne zariadené. Komunikácia s hostiteľkou bola bezproblémová. Lokalita super.

Ohodnotené: 9. októbra 2023 Termín pobytu bol október 2023
    Laura Slovensko
  • Family apartments

Nový Sad, Srbsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi milá a ochotná pani domáca. Aj peniaze mi zamenila v reálnom kurze takze som veľmi spokojná

• Negatívna časť hodnotenia

Kúsok ďaleko do centra ale inak super

murín Slovensko
  • Nobel Gallery Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Čistá izba i keď malá , výborné raňajky aj jedlo večer bolo exelentné .

Nešlo ovládanie TV,

Štefan Slovensko
  • Domaćinstvo Sinđelić

Ivanjica, Srbsko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Perfektné prostredie veľmi milá rodina odporúčam

Cmorej Spojené kráľovstvo
  • Hotel Element