2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Aranđelovac
Srbija Aranđelovac Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• HELONA Ocena gostiju: 9,1

„Prelepo dvorište i položaj kućice. Ususkano i mirno naselje. Drugi put dolazimo i ponovo cemo kad se ukaze prilika. Preporučuje šetnju do jezera i šetnju kroz bukovu sumu. Odmorili smo i mozak i dusu.”

• Apartman Lena Ocena gostiju: 9,9

„Izuzetno. Lokacija odlična. Čisto, moderno”

• Central Park Home Spa Ocena gostiju: 10

„Domaćini su ljubazni, i stvarno su učinili sve da nam boravak bude savršen. Slike ne mogu dočarati koliko je sve sređeno do najsitnijeg detalja. Čista desetka!”

• Top Secret Ocena gostiju: 9,4

„Sve je bilo savrseno, devojka je jako ljubazna i voljna da pomogne u bilo kom trenutku.”

• Urban Ocena gostiju: 9,6

„Vlasnici su super, smestaj takodje. Sve preporuke”

• Galerija Park 2 Ocena gostiju: 9,9

„Mir ,tišina,pogled”

• Apartman Marina Aranđelovac Ocena gostiju: 9,2

„Vlasnica je izuzetna,apartman je odlican sve ima neophodno i na dobrom je mestu.”

• Lana Ocena gostiju: 9,7

„Odličan apartman na odličnoj lokaciji na 20m od centra i 200m od banje i parka. Apartman je prelep, prostran,prečist, kreveti su veoma udobni, vlasnik veoma ljubazan. Vraticemo se ponovo sigurno. Sve preporuke za ovaj apartman, ocena 10+”

• Apartman Milojevic Ocena gostiju: 10

„Odlicna komunikacija sa domacinom, udobnost, prelep smestaj, higijena na visokom nivou, sve pohvale, negativnih utisaka nema u ovom smestaju :) Preporuka svima s moje strane, zaista je prelepo i mozete samo da se odusevite :)”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Aranđelovac

na osnovu 5 553 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu