2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Vojvodina
  4. Recenzije hotela na destinaciji Sremski Karlovci
Srbija Sremski Karlovci Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartmani Kačara Ocena gostiju: 9,9

„Lokacija je odlična, sve je na nekoliko minuta hoda. Domaćini su izuzetno ljubazni. U apartmanu postoje svi neophodni sadržaji. Sve je besprekorno čisto i uredno; trava pokošena. Miran kraj bez ikakve buke, savršen za odmor. Bili smo smešteni u apartmanu Kačara 2.”

• Villa 1880 Ocena gostiju: 9,4

„Sve nam se dopalo i sve je bilo kako smo i ocekivali. Domacini su jako ljubazni, srdacni, dvoriste je prelepo, na raspolaganju i gostima koji nemaju apartman sa terasom, parking besplatan, ispred smestaja. Lokacija odlicna. Sremski Karlovci divni,kao i uvek. Sve u svemu, ljupko i romanticno u prepoznatljivom stilu! :)”

• DANA GUEST HOUSE Ocena gostiju: 9,5

„Lokacija odlična. Kuća urađena sa stilom, udobna, prostrana, ima sve što vam može zatrebati.”

• Apartmani Kačara Ocena gostiju: 9,9

„Čisto i uredno. Enterijer zanimljiv. Blizu centra. Domaćini ljubazni i predusetljivi. Osećali smo se kao kod kuće.”

• Apartmani Kačara Ocena gostiju: 9,9

„Svee, apartman je prelep! Ugostitelj prijatan. Smeštaj blizu centra.”

• Sobe Gajić Sremski Karlovci Ocena gostiju: 9,6

„Кућа и двориште у етно стилу и пространа, удобна соба са купатилом. Место са душом, љубазни домаћини и одлична локација.”

• „Preljubazni vlasnici, predusretljivi, smeštaj izuzetno čist, sve miriše... Lokacija odlična.”

• Apartman Centar Ocena gostiju: 9,8

„Sve je bilo bez zamerki. Apartman jako lep, lokacija izuzetna, a domaćica veoma ljubazna. Nadam se da ćemo nekada doći opet.”

• Apartman Centar Ocena gostiju: 9,8

„Domaćini su izuzetno ljubazni, lokacija je odlična. Sve pohvale.”

• Apartman Una Ocena gostiju: 9,8

„Lokacija, udoban, čist i moderno prijatan prostor; ljubaznost domaćina i spremnost na svaku saradnju. Sobe su manje, ali dovoljne, dnevni boravak sa trpezarijom lepo uređen i udoban. Sobe su odvojene na suprotnim krajevima stana, može i za privatni i poslovni boravak. Ima i mala terasica koja izlazi na dvorište.”

15 najboljih hotela na destinaciji Sremski Karlovci

na osnovu 2 737 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu