2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Vojvodina
Vojvodina Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Prezident Ocena gostiju: 8

„Lokacija, blizu je jezera.”

• Hotel Barcode Wellness & Spa Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo fantastično, čisto, uredno, za svaku pohvalu smeštaj, doručak, osoblje. Wellness&Spa su takođe ispunili naša očekivanja, izuzetno smo zadovoljno boravkom, za svaku preporuku.”

• Apartman Cute&Cosy Lux Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo super”

• Sole Mio Wellness & SPA Ocena gostiju: 9

„Cisto,uredno...ljubazno osoblje.”

• „Oaza mira, tišine, uživanja, opustanja, ukusne i raznovrsne hrane. Jednom rečju, TOP!”

• Domaćinstvo Bakić Ocena gostiju: 10

„Prelepo mesto, predobri i ljubazni ljudi, veseo i lep pas i odvažni mali zec i ptica :-) Sve je veoma čisto, domaćini veoma ljubazni i prijatni i nadam se da ću imati prilike svratiti ponovo.”

• „Sve je na nivou hotela više klase za kraći odmor i uživanje uglavnom u spa-sadržajima.”

• A&A Ocena gostiju: 10

„Odnos cena-kvalitet.... Sasvim korektno, nemam losu rec za komplet uslugu.”

• Domacinstvo Cikic Zasavica Ocena gostiju: 10

„Bila sam sa muzem i malim detetom kod porodice Cikic tri dana. Oni su sjajni i veoma ljubazni domacini, osecate se kao kod svoje kuce. Oni su tu uvek za vas i svaki dogovor sa njima je moguc, pritom vam daju sve informacije potrebne za obilazak rezervata Zasavica i ostalih stvari u okolini. Dorucak je bio sjajan i obilan, sastojao se iz domacih proizvoda. Rucak takodje, mi smo odredjivali satnicu, domacini su maksimalno fleksibilni. Sve preporuke!”

• Fruške Residences Ocena gostiju: 9

„Sve.”