2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o hotelach
  4. Paraćin – opinie o hotelu
Serbia Paraćin Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Jeśli szukasz noclegu po trasie do Grecji czy Albanii to jest to super opcja. Fajnie urządzone stylowe pokoje. Restauracja serwuje bardzo dobre jedzenie. Bardzo polecamy to miejsce”

• Fast Sleep & Go 3 Ocena: 9,6

„Wszystko tak jak w opisie i na zdjęciach. Apartament ma wszystko co jest potrzebne. Idealna lokalizacja na nocleg i odpoczynek w podróży. Super kontakt z właścicielem . Zmienialiśmy godzinę zameldowania w zależności od sytuacji na granicy i nie było żadnego problemu. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Polecam”

• „Pyszne śniadanko. Lokalizacja super, blisko trasy E 75. Świetne miejsce na trasie Grecja - Polska. Regionalny klimat. Restauracja na dole serwująca świetne jedzenia.”

• Vurk INN Paracin Ocena: 9,4

„Lokalizacja ,czystość , bardzo dobry kontakt z właścicielem”

• Hotel Petrus Ocena: 8,2

„Łatwy zjazd z autostrady, czysto i bardzo miła obsługa.”

• Hotel Petrus Ocena: 8,2

„To był nasz drugi pobyt w tym obiekcie. Łóżka są w miarę wygodne, pokój czysty, a śniadanie nawet lepsze niż poprzednim razem. Niestety nie dostaliśmy jak poprzednio na powitanie drinka, widocznie hotel zrezygnował z tego bonusu dla gości. A szkoda.”

• Vurk INN Paracin Ocena: 9,4

„Czystość w apartamencie,sklepy w sąsiedztwie, właściciel dobrze mówi po angielsku.”

• International Inn Ocena: 8,7

„Super obiekt, wysoki standard, parking na pare samochodów, nie doczytałem że płatność gotówką, ale nie był to problem”

• „blisko z autostrady, centrum miasta a cisza i spokój, parking, czekano na nas do 23, można było jeszcze zjeść kolację, tylko dwa pokoje w obiekcie, bardzo schludne, rano śniadanie z karty w cenie, obiekt przyjazny zwierzakom, na szybko do zwiedzenia centrum miasta i cerkiew”

• Hotel Petrus Ocena: 8,2

„Hotel połozony w centrum miasta, szybki dojazd. Zameldowanie i pobyt bez problemów. Stosunej jakości do ceny rewelacja. Polecam.”

15 najlepszych hoteli w mieście Paraćin