2. Srbsko hodnocení hotelů
  3. Central Serbia hodnocení hotelů
  4. Ovčar Banja hodnocení hotelů
Srbsko Ovčar Banja Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartman Vesna Průměrné hodnocení: 9,2

„Za 35 € na noc za 3 osoby myslím super,objednavali jsme v 10 večer o půl 11 na nás paní čekala,bydli nahoře,ubytování je v přízemí. Vybavení i ubytko je sice staré,ale na prespani stačí. Pozor mapy.cz vedou kousek jinam,je třeba jet podle googlu.“

• Apartman Ivona Průměrné hodnocení: 9,7

„Moc útulný, malý, samostatný být v řadě stejných ubytování v malebné vesničce nedaleko od hlavní trasy. Zařízený všechným potřebným (pro nás jen chyběla mikrovlnná trouba, ale je tam sporák).“

• Ribarev san Průměrné hodnocení: 9,6

„Moc pěkně a vkusně zařízená chatička u řeky, součástí chatové kolonie, s možností grilování a posezení na horní či spodní terase. V kuchyni bylo k dispozici pár základních potravin, káva a čaj. Velmi pěkná koupelna. K zapůjčení byl k dispozici paddleboard. Velmi milá paní majitelka i se znalostí Aj. Výborná komunikace přes booking.“

• Ribarev san Průměrné hodnocení: 9,6

„Líbilo se nám úplně všechno: lokalita, klid, pohodlí a čistota chatky, příjemní a milí majitele domu. ⭐⭐⭐⭐⭐ Děkujeme.“

• Apartman Ivona Průměrné hodnocení: 9,7

„Apartmánek měl vše co je potřeba a v ledničce bylo i něco na zub. Velmi dobře řešeno. Pračka, Auto před vchodem, Spa 150m, klid, super.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Ovčar Banja

podle 602 recenzí na Booking.com