2. Srbsko hodnocení hotelů
  3. Central Serbia hodnocení hotelů
Central Serbia Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel "VIR" Průměrné hodnocení: 9

„Pěkně zařízené pokoje, pohodlné postele. Blízko sjezdu z dálnice.Pochutnali jsme si na výtečné snídani z kvalitních chutných surovin. Už se těším až příště přijedeme a dáme si tak skvělé jídlo.“

• Hotel Konak Tammy Platičevo - Šabac Průměrné hodnocení: 8

„Skvely servis“

• Xenon Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 10

„hotel krásný a velice vkusně vybavený, okolí velmi freventované“

• Crystal Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně i ubytování vynikající, velmi nápomocný a ochotný personál. Umístění hotelu vzhledem k dostupnosti všech památek a centra města vynikající. Lokalita klidná. Dostupnost letiště pomocí MHD (Shuttle A1) v dochozí vzdálenosti.“

• Vila Kruna Průměrné hodnocení: 10

„Perfektni komunikace“

• NIK Průměrné hodnocení: 9

„Velice pěkný prostorný byt s podkrovní ložnicí Krásná koupelna s pračkou vybavená kuchyň perfektní dostupnost k obchodům perfektní dostupnost na zastávku k autobusu který nás bez problémů dovezl na akci kvůli které jsme v ubytování byli líbil se nám styl podkrovního bytu“

• Hotel Hedonic Průměrné hodnocení: 9

„Supr pro přespání na cestě do Řecka. Poloha hotelu, žádné hledání, snídaně, check in, velmi pohodlná postel.“

• Hotel Divine Park Průměrné hodnocení: 9

„Příjemný výtah, elegantní pokoj, pohodlné postele pokoje, perfektně řešená koupelna s příjemným vzhledem a kvalitní sanitou - to vše bylo fajn užívat . Snídaně byla vynikající :-), velmi pestrá , bohatá výběrem a krásně servírovaná :-) , stejně vynikající byla i večer po příjezdu skvělá večeře !!! Náš pobyt při cestě do Řecka od příjezdu na recepci , tak při večeři i snídaně byl umocněn nejen zcela profesionálním, ale zároveň i milým a přátelským personálem ! :-) ! Kvalitní hotel blízko dálnice nejen na přespání při cestě na jih ...“

• Hotel Rex Průměrné hodnocení: 9

„Milý a ochotný personál. Dobrá snídaně Velká a pohodlná postel Lednice na pokoji Letištní taxi zařízeno hotelem za dobrou cenu“

• Konak -Guest house -Ramonda Serbika Průměrné hodnocení: 10

„Hezká lokalita, milý hostitel, vynikající jídlo a pití, prostě skvělý zážitek. Rozhodně doporučuji. Kvůli takovým místům se vyplatí cestovat.“

Central Serbia – 30 nejlepších hotelů