2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o hotelach
  4. Novi Pazar – opinie o hotelu
Serbia Novi Pazar Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ecco Superior Ocena: 9,6

„Przestronny, czysty i nowocześnie urządzony apartament położony przy głównej ulicy z licznymi restauracjami i kafanami. Bezproblemowy i natychmiastowy kontakt z właścicielem, który czekał na nas, aby przekazać nam klucze i wprowadzić do apartamentu. Pokazał też co powinniśmy zobaczyć w Novi Pazar i okolicy. Samochód zaparkowaliśmy na podwórzu za zamkniętą bramą. Jeżeli będę w tym mieście ponownie, to chciałbym ponownie zawitać do tego apartamentu. Polecam!”

• „Pokoje nowoczesne i świetnie wyposażone.”

• Old Town Apartments Ocena: 9,4

„Blisko centrum miasta, dostępne miejsce parkingowe”

• „Kolejny pobyt w tym hotelu i nie mam większych uwag. Czysto, dobre wifi, smaczne śniadanie, dobra kolacja i miła obsługa.”

• Old Town Apartments Ocena: 9,4

„Warto zatrzymać się w Novym Pazarze i wybrać właśnie Old Town Apartments. Blisko centrum miasta. Gospodarz na miejscu, bardzo miły i pomocny, kontakt w języku angielskim. Sam apartament bardzo czysty, przestronny, wszelkie udogodnienia typu czajnik, garnki, patelnia. Spory balkon ze stolikiem i krzesłami. Naprawdę byłam zachwycona tym miejscem.”

• Prenociste DM5 Ocena: 8,8

„Serdeczna obsługa, czuliśmy się zaopiekowani, czysto, schludnie.”

• Apartmani 23 Ocena: 9,6

„Bardzo pomocny i sympatyczny gospodarz Duży i wygodny apartament Dobra lokalizacja”

• Hotel IDEAL Deluxe Ocena: 9,4

„Wygodne łóżka oraz parking”

• Hotel IDEAL Deluxe Ocena: 9,4

„Świetny, komfortowy hotel w bardzo przyzwoitej cenie. Niezwykle przyjazna obsługa. Przyjechaliśmy bardzo zmęczeni ale w tym miejscu można kapitalnie wypocząć.”

30 najlepszych hoteli w mieście Novi Pazar