2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Central Serbia отзиви за хотели
  4. Нови пазар отзиви за хотели
Сърбия Нови пазар Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Apartmani 23 Оценка от отзивите: 9.6

„Апартаментът е хубав и просторен. Има всичко необходимо. Домакина е приветлив. Има и платен паркинг отпред.“

• Apartment Idea Оценка от отзивите: 9.6

„Страхотна локация. Голям и удобен апартамент, оборудван с всичко необходимо. Изключително любезни домакини.“

• Old Town Apartments Оценка от отзивите: 9.4

„Всичко беше перфектно. Леглото ми беше много удобно, възглавницата идеална. Местоположението е топ - много близо до центъра, а в същото време е тихо. Препоръчвам горещо.“

• Avio Apartmani 2018 Оценка от отзивите: 9.5

„Специално отношение,гостоприемство! Специални поздрави на Салих и семейството му! Прекрасни хора! Препоръчвам с две ръце!“

• Demir Apartmani Оценка от отзивите: 9.5

„Домакинът беше любезен. Стаите бяха чисти и с добри условия. Имаше паркинг и е в близост до центъра. Ако сте с електромобил ще ви е трудно да заредите. Единствената станция е на Мерцедес в покрайнините на града.“

• Hotel IDEAL Deluxe Оценка от отзивите: 9.4

„Спокойната обстановка, чистотата, удобството, любезният персонал, възможността да платиш по всякакъв начин, нормалните цени в ресторанта и бара, прекрасната храна и.....сигурно мога да изброя всичко!“

• Hotel IDEAL Deluxe Оценка от отзивите: 9.4

„Отлично местоположение! Любезен и отзивчив персонал. Превъзходна кухня! Чистота и топлина.“

• Emro-S Оценка от отзивите: 8.7

„На удобно място, на самия път, няма нужда се търси допълнително. Топла вода, удобно легло, балкон към стаята с масичка и столчета. Високата оценка я давам най-вече заради реалните цени спрямо предлаганото от хотела, защото в днешно време рядко се среща. Гледката от терасата беше чудна, до мястото имаше ферма за животни (сърнички, плаващи птици всякакви) и престоя ни беше приятен и усмихнат.“

• Hotel RAS Pazarište Оценка от отзивите: 8.9

„Отличен хотел на прекрасно място, малко извън града. Големи и удобни и чисти стаи. Ресторанта и обслужването също бяха отлични а закуската беше много хубава. Разполага с доста голям паркинг. Препоръчвам.“

30-те най-добри хотела в Нови пазар

на базата на 7 898 отзива за хотели на Booking.com