2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Central Serbia отзиви за хотели
Central Serbia Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Theater Belgrade Оценка от отзивите: 10

„На много комуникативно място, близо до реката, до градски транспорт.“

• IN Hotel Beograd Оценка от отзивите: 5

„В резервацията -около осем месеца беше предварително бе включена закуска в цената за престоя, а на място ни казаха , че трябва да си я заплатим в размер на 20 евро на човек, ако искаме да закусваме ???“

• Hotel Balkan Оценка от отзивите: 9

„Много добро местоположение, чисто, комфортно, удобно, а съвсем близо има голям покрит паркинг. Стаята беше с приятна гледка към хотел “Москва“, Теразийска чешма и "Крайбрежен" Белград.“

• Kosmajski Izvor Оценка от отзивите: 9

„Хотелът се намира в тих и красив район на 1 час път с автомобил от Белград. Има и басейн, който е голям и чист. Персоналът е изключително учтив и гтово да помогне за всичко. Стаите са чисти о модерно обзаведени.“

• Kućica Оценка от отзивите: 1

„Нищо“

• Hostel Fine Оценка от отзивите: 8

„ на текст посредством камерата ви The hostel is located on a central street. The rooms are spacious and it was clean. The staff is responsive.“

• Hotel Ideo Lux Оценка от отзивите: 9

„Локацията е подходяща за нощувка. Хотелът е близо до магистрала A4 - международен път. Закуската е приятна. Охраняем паркинг.“

• Omia Оценка от отзивите: 9

„Интериорът е обновен и изглеждаше приятно, а и беше чисто. Към файето има кафене. Тройната стая беше с голяма цяла спалня и единично легло в отделно помещение, което ме изненада приятно. Имаше безплатен паркинг зад хотела, беше натоването, но успяхме да паркираме. Разположението е много добро, стига се пеше до центъра и Св. Сава, а наблизо имаше магазини и парк. Не беше проблем прибирането пеша вечерта.“

• Jezero Kudrec Оценка от отзивите: 9

„Чудесно местоположение, близо до магистралата, спокойно и идилично. Прекрасен, усмихнат персонал, вкусна храна и чудесна гледка. Препоръчвам!“

• Hotel Topcider Оценка от отзивите: 10

„Храната в хотела е превъзходна. Лесно се стига до хотела, персоналът е на ниво, стаите са големи и удобни, банята и тоаетната към стаята също беше голяма и с всички удобства. Всичко ми хареса в хотела.“

30-те най-добри хотела в Central Serbia

въз основа на 281 674 отзива за хотели на Booking.com