2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Divčibare
Srbija Divčibare Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Priroda i mir. Veoma ljubazan i predusretljiv domaćin. Sve pohvale i preporuke za odmor. 😊”

• Apartmani Divila Ocena gostiju: 9,8

„Lokacija odlična, tiho,”

• Apartman Olivera Divčibare Ocena gostiju: 9,7

„SVE JE BILO SUPER”

• Divcibare Delux Apartman Ocena gostiju: 9,6

„Predivan boravak u apartmanu, nudi i vise od ocekivanog. Jako lepo, moderno namesten, divno osvetljen, opremljen novim, luksuznim namestajem i izvan svega cistoca za 10. Ne postoji nista sto bi zafalilo i jos lepsi nego na slikama. Domacin i osoblje jako predusretljivi i ljubazni. Uzivacete!”

• Apartman SANJALICA Divčibare Ocena gostiju: 9,7

„Sve pohvale sve novo čisto uredno svaka preporuka.”

• Apartman Monika 2 Ocena gostiju: 10

„Apartman se nalazi u novoj zgradi, sve je novo, uredno, čisto...nameštaj je kvalitetan, udoban, ništa ne nedostaje,. Zgrada je potpuno van centra, nema saobraćaja, nema gužve, odmah se može pešačiti uzbrdo ka šumi - milina.”

• Apartman Ambijent Divcibare Ocena gostiju: 9,8

„Lokacija je odlična Auto može ostaviti na parkingu i ako ste ljubitelj šetnje brzo svuda stižete pešaka”

• Apartman Staza Divčibare Ocena gostiju: 9,7

„Sve pohvale za sam smeštaj, bukvalno kao na slikama. Komforno, čisto i udobno.Pogled sa terase je zaista fenomenalan. Pored toga, lokacija je izvanredna, na par minuta hoda je Divčibare ski centar i restoran, odakle lako dalje možete da se uputite na razne staze. Takođe, veoma jednostavan i lak dogovor sa gazdaricom Nevenom. Definitivno bismo se ovde opet vratili 🙂”

• Planinska kuća Čudesni bor Ocena gostiju: 9,9

„Povučeno i tiho, mnogo lepse i prijatnije okruzenje od ostalih planina. Ceo ambijent je napravljen od drveta i imate onaj osecaj da ste na planini na odmoru daleko od zgrada i betona. Objekat je bas čist, sve miriše i bas je prijatno, moji prijatelji i ja smo bili oduševljeni celokupnim putovanjem, a pogotovo smeštajem. Da napomenem da objekat poseduje nadstrešnicu za vaš automobil, takodje jedna od bitnih stvari za još prijatniji boravak. Sve pohvale.”

• Apartman Vista in Diamond Hill Ocena gostiju: 9,5

„Kreveti su preudobni. Podno grejanje super radi posao. U apartmanu je bilo čak i društvenih igara pored ostalih standardnih sadržaja...”

30 najboljih hotela na destinaciji Divčibare

na osnovu 16 519 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu