3. Житомирська область: відгуки про готелі
Житомирська область Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Отель-ресторан “Le Grand” Оцінка за відгуками: 6

“Непогане розташування, близько до центру міста, поруч зупинка. Приємна пані на рецепції. Гарний світлий номер з балконом. Телевізор працює“

• Хостел Житомир GREEN HOUSE Оцінка за відгуками: 7

“персонал, ванна кімната, туалет, місцезнаходження хостела (близько біля продуктового магазину - атб), заброньований номер“

• hotel ON Оцінка за відгуками: 4

“Номер погано убраний, постіль несвіжа.“

• SPA-Hotel Dodo Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірне спа, просто найкраще, дуже-дуже чисто, смачна кухня, кава, то взагалі любов-любовна. Номери хороші, чисто, просто коли все з ковки, то трохи небезпечно, коли з дітками. Але ми це бачили і знала наперед.“

• Zhytomyr palace mimino Оцінка за відгуками: 9

“Інтерʼєр ресторану, помірні ціни“

• Eco dom v lesu Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все“

• БУТИК-ОТЕЛЬ «VIA REGIA» Оцінка за відгуками: 10

“Це вже не перший раз, коли ми святкуємо день народження та проводимо ніч у цьому неймовірному неповторному місці. Всім рекомендуємо, адже емоції чудові. Ніч у справжньому замку, пікнік серед красивої природи, захід сонця та сніданок, вечеря по-королівські. Ще потрібні слова? Музей домашньої ікони від якого завмирає серце, екскурсія на папірню та справжнє чудо народження паперу..“

• Alir Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось абсолютно все. Затишно, чисто, тихо. Персонал, золоті люди. Якщо Житомир, то обов'язково Алір. Дуже дякую за гостинність.“

• Hotel Femina Оцінка за відгуками: 1

“Бронювання готель не підтвердив я ночував в іншому місці, це вже 2-й прокол Букынгу“

• “Чистий та затишний номер, смачний сніданок, в готелі було тихо, сусіди не заважали.“