2. Сербія: відгуки про готелі
  3. Vojvodina: відгуки про помешкання для відпустки
Vojvodina Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Golden BIS, Subotica Оцінка за відгуками: 10

“Все по домашньому, чистенько!“

• Salaš Striber Оцінка за відгуками: 8

“Господар досить привітний.“

• Dani apartment Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово та зручно, почували себе як удома. Дітям було чим займатися у подвір'ї!“

• Dorče Apartmani Оцінка за відгуками: 10

“Чудові хазяєва, лояльні до пізнього заселення, дочекались нас майже об 11 вечора доки ми приїдемо Апартаменти дуже добрі, все ідеально чисто і охайно. Максимально все зручно, але комусь може бути шумно з вулиці, бо вхід одразу з тротуару, де ходять люди Співвідношення ціни та якості ідеальне“

• PIAR Оцінка за відгуками: 10

“Машина стояла в дворі. Був засіб для прання.“

• Apartman Kalina Оцінка за відгуками: 10

“Дуже добрий власник. Швидко і турботливо зустрів нас. Було чисто і все відповідало опису.“

• Apartmani Mira Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже чисто і затишно, дуже приємні і доброзичливі господарі. Ми приїхали пізно близько 11 години вечора, нас вже чекали і поселили одразу. Зручні години заселення і виселення. Якщо буду проїздом в Паличі, обовязково забронюю ще раз. Велике дякую господарям за гарний відпочинок. Хай вам щастить!“

• Apartman Studio Blue Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, приємна хозяйка,ігри для дітей,вай фай, все було чудово“

• Apartman SUNSET Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалося перебування в цих апартаментах. Почували себе як удома! Дуже чисто, затишно, є все необхідне до дрібниць. Власники приємні, ввічливі і добрі люди. Рекомендую!“

• Apartment Centrum - Free private parking Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалося розташування апартів. Дякую величезному господареві Сергію, зустрів усе розповів. Все в пішій доступності. Затишна, чиста квартирка з усіма зручностями.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Vojvodina

на основі 138 061 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com