2. Сербія: відгуки про готелі
  3. Vojvodina: відгуки про готелі
Vojvodina Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Garni Hotel Dash Оцінка за відгуками: 10

“Були проїздом в цьому місті і в цьому готелі перший раз. Мають великий паркінг ,є відеоспостереження, що для нас було дуже важливе. Сніданок ок, хороший ресторан з смачною їжею в поблизу 300 метрів.“

• Oldtown Apartments - Marigold group Оцінка за відгуками: 8

“Поряд з помешканням є пекарня, дуже смачна традиційна випічка. В квартирі чисто і досить цікаве розміщення Дуже зручні ліжка, це дуже важливо. Усе було досить комфортно“

• Hotel Crystal Оцінка за відгуками: 10

“This is one of the best hotels we stayed at in Serbia. Everything is perfect and as comfortable as possible. The price and quality are the best. The beds are super comfortable, especially after a long drive. The staff is extremely friendly and very helpful in various matters. The hotel has a great design and interior. We will definitely come back here when we travel. Це один з найкращих готелів в яких ми зупинялися в Сербії. Все ідеально і максимально комфортно. Ціна і якість найкращі. Ліжка супер зручні, особливо після довгої дороги. Персонал максимально привітний і дуже допоміжний в різних питаннях. Готель має чудовий дизайн та інтер'єр. Ми повернемося сюди обов'язково, коли будемо мандрувати.“

• Salaš Striber Оцінка за відгуками: 8

“Господар досить привітний.“

• NEW Garni Hotel FILIA Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий сніданок! Також нам потрібно було готувати їжу для малої дочки, персонал допустив нас на кухню. Ми дуже вдячні за це! На кухні доречі все просто ідеально. Рекомендую цей готель всім хто їде поруч для зупинки.“

• Miznah Hotels & Resorts Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишне та красиве місце для відпочинку, охайний великий парк, смачна їжа в ресторані, ввічливий персонал.“

• Hotel Garni Rimski Оцінка за відгуками: 6

“В номері був холодильник.“

• Queen Palace Оцінка за відгуками: 10

“Персонал бус дуже ввічливий, коли ми поїхали ми забули в номері зарядний пристрій, його знайшли нам одразу відправили нам по пошті, та за їх рахунок доставку, як вибачення за незручності. Сам номер був чистий, та гарний, але також було багато але, не критичних але в сукупності не приємно, нижче напишу про це. Готель розташований в центрі, локація прекрасна.“

• NEW Garni Hotel FILIA Оцінка за відгуками: 8

“Номер чистий, затишний. Хороший напір води в душі, є сейф для цінних речей. Наявна безкоштовна парковка на території готелю. Ми зупинялись відпочити на шляху до Чорнонорії і нам було зручно, що готель знаходиться недалеко від автобану.“

• Hotel Villa Majur Оцінка за відгуками: 10

“Гарна локація, зручна парковка, тихий комфортний номер, смачний сніданок.“

30 найкращих готелів в регіоні Vojvodina