Via Francigena Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

“Вночі доволі тихо“

• Hotel Le Grazie Оцінка за відгуками: 10

“Ціна-якість“

• Hotel Delfina Оцінка за відгуками: 8

“Чисті та білосніжна постіль,рушники. Велика кімната та ванна. Від Флоренції 30 хвилин.“

• Liberty Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все! Окремо хочу відзначити персонал, який був дуже привітним, готовим вирішити будь-яку проблему. Приємно також, що дозволили залишити речі на кілька годин після чек-ауту. Однозначно, якщо знову буду в Турині, повернуся в цей готель.“

• Podere Il Pino Оцінка за відгуками: 10

“Шикарна вілла. Ми жили в апартаментах під номером 3. Зручні ліжка, облаштована кухня, власний бек ярд з садовими меблями. Особлива любов - це зона відпочинку біля басейну і шикарний вид на Сан-Джиміньяно..“

• Tancor Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасне розташування! Все близько і зручно. У квартирі дуже чисто і є все необхідне. Дуже доброзичливі господарі, готові у всьому допомогти. Хороша комунікація. В квартирі тихо.Рекомендую !“

• Villa I Barronci Resort & Spa Оцінка за відгуками: 7

“Природа . Ресторан для вечері - флорентійський стейк Сніданок нормальний , але немає фрешу навіть за додаткову оплату“

• Hotel Alexandra Оцінка за відгуками: 4

“Місце розташування“

• La Poderina Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось УСЕ ! Помешкання розташоване в чарівному куточку Сієни на пагорбі. Поряд лише декілька двоповерхових будиночків, які утопають у зелені й квітах. Спів птахів неймовірний. Дуже привітний господар, який зустрів на вокзалі, бо ми мали важкі валізи. За 10м від помешкання - кінцева зупинка автобуса до центру міста. Для комфортного проживання й відпочинку все є. Ліжка зручні, постіль бездоганна, достатньо рушників. Кухня обладнана всім необхідним, є пральна машинка. Приємним бонусом була прохолодна водичка в холодильнику, молоко, кава, чай тощо. Дуже рекомендую це помешкання. Якщо ще раз будемо в Сієні - залюбки зупинимось тут знову. Дякую, Альберто, за неймовірний час у вашому помешканні.“

30 найкращих готелів в регіоні Via Francigena

на основі 1 211 112 відгуків про готелі на Booking.com