2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Veneto - hodnotenia hotelov
Veneto Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Key Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha hotela bola výborná, v pešej vzdialenosti do centra mesta. Pohodlné parkovanie pri hoteli, strážené hotelovými kamerami. Chutné raňajky.“

• Best Western Plus Hotel Galileo Padova Priemerné hodnotenie: 10

„Výhľad na lešenie, fólie na oknách 🤣🤣🤣 Milý a usmievavý personál na recepcii a v reštaurácii, výborné raňajky, príjemné prostredie! ❤️🎶“

• Hotel Belle Arti Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá lokalita“

• Hotel Altinate Priemerné hodnotenie: 9

„Boli sme s partnerom veľmi spokojní po všetkých stránkach a v budúcnosti sa určite plánujeme vrátiť.“

• Hotel Rosa Caorle Priemerné hodnotenie: 8

„Malý hotelik blízko mora. Milá obsluha, celkom priestranná izba. Hotel má k dispozícii na pláži lehátka a slnečník co bolo super.“

• Petit Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Super personál a prostredi“

• Hotel Danubio Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha hotela, cena za ubytovanie.“

• Hotel Canova Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekný hotel s vynikajúcim personálom. Prišiel som neskôr a pán na recepcii ma hneď oslovil menom, išiel mi osobne ukázať, kde mám parkovať. Bolo to veľmi milé. Izba bola čistá a dobre odhlučnená! Raňajky boli výborné. Personál na raňajkách sa staral o cistotu a permanentne dopĺňal chýbajúce veci. Odporúčam tento hotel.“

• Hotel Principe Priemerné hodnotenie: 10

„Pekné izby. Hotel na pláži. Lehátka a slnečníky na hotelovej pláži zdarma. K hotelu prislúcha aj bazén a vírivka. Parkovanie grátis v areáli hotela. Všade čisto. Veľké Plus pre hotel a celé Bibione, že sa tam rozpráva aj pekné plynulo Nemecký. Najlepšie jedlo či uz raňajky obedy alebo večere aké kedy som v Taliansku jedla. Veľký výber jedál a veľmi chutné jedlá. Veľké plus že Hotel je pet friendly. Mali sme aj našim 2 psíkov a všetko bolo výborné.“

• Hotel Falier Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi pekne zrenovovaný malý hotel blízko od autobusu. Na to, že je označený len 2 hviezdami je možné povedať, že si zaslúži jednu pridať. Recepcia sice nie je 24 hodín,ale to nespôsobuje žiadne problémy. Potesilo,že mi veľmi 9chotnw vytlačili na recepcii letenky. Proste, za málo peňazí veľa muziky.“

30 Najlepších hotelov v regióne Veneto

podľa 1 989 745 hodnotení hotelov na Booking.com