Валь-ді-Ното Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Marconi Sunset Оцінка за відгуками: 9

“Велика, світла квартира на 3 поверсі будинку. Два балкони з яких відкривається неймовірний вид на залив. Поруч продуктові магазини, на кухні є необхідний посуд для приготування їжі, пральна машина, праска. Дуже зручне розташування, поруч автобусна зупинка. В пішій доступності центр, зранку працює базар, де можна купити фрукти, овочі, рибу. Недалеко є невеликий пляж з прозорою водою. На автобусі можна доїхати на пляж Білих фонтанів та місто Нотто.“

• Casale Di Benedetto Оцінка за відгуками: 10

“Звичайно на наші враження вплинуло те, що ми самі були на великій віллі, але об‘ективно це дуже гарне місце. Велика, красива територія з дуже гарним краєвидом. Вілла охайна з великю кількістю тематичного декору. Добре облаштована кухня з усім необхідним посудом. Зручна парковка. Відносно поряд є супермаркет.“

• Italiana Resort Maniace Оцінка за відгуками: 8

“Тиша та домашній уют“

• Itria Palace Оцінка за відгуками: 10

“Дуже крутий вид з вікна Смачна кава, сніданок Тепло в номері Привітний персонал“

• Casa dei fiori Оцінка за відгуками: 3

“близько до історичних місць“

• Villa Venera Fontane Bianche Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місце та чиста квартира зі свіжими кімнатами. Привітний персонал“

• Hotel Mediterraneo Оцінка за відгуками: 8

“Готель розташований в декількох хвилинах ходьби від автовокзалу. Для тих хто подорожує автобусами дуже зручно. Рецепшин працює цілодобово. Можна залишити речі після виселення. Зручний час заселення, з 14.00. Готель маленький, але у ньому є декілька гарних зон відпочинку. В номері є ліжка, стіл, стільці, маленький холодильник, кондиціонер, чайник, чай. Достатньо рушників, є гель для душу. Є Wi-Fi. Привітний персонал.“

• Caportigia Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Номер“

• La Casetta di Apollo Оцінка за відгуками: 10

“Ми з дружиною провели 5 гарних днів у цій чудовій квартирі! Все було просто ідеально. Квартира розташована в самому центрі історичної частини міста, за кілька кроків від основних туристичних місць, включаючи музеї, собор, пляжі, супермаркет та відмінний ринок зі свіжими фруктами, овочами та рибою! У будинку 2 просторі кімнати з 3 балконами, високими стелями та великими вікнами. Є все, що вам може знадобитися – все необхідне для приготування їжі, сіль, цукор, чай, кава та олія! Меблі ідеально підходить для цієї квартири - з одного боку виглядає як антикварна річ, а з іншого - дуже зручна. Господар зустрів нас навіть раніше, ніж було зазначено у розкладі, і у нас із самого початку було 2 додаткові години в цій квартирі. Крім того, вона надала нам список усіх чудових місць на околицях.“

30 найкращих готелів в регіоні Валь-ді-Ното