2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Trenčiansky kraj - hodnotenia hotelov
Trenčiansky kraj Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Lipa Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel Lipa v priamom centre mesta Bojnice poskytuje príjemný balans medzi cenou a kvalitou . Izby sú čiastočne vynovené, čisté , komfortné. Personál hotela je milý , ústretový Určite odporúčam“

• Hotel Elizabeth Priemerné hodnotenie: 10

„Vyborne, aj sirka ponuky“

• Grand Hotel Trenčin Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko top“

• Glamping Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Prostredie, zariadenie, vybavenie a hlavne pokoj. Je to ideálne miesto pre oddych v tichom prostredí.“

• Hotel Baník Handlová Priemerné hodnotenie: 8

„Starsi hotel s jednoducho zariadenymi izbami, izba ticha aj v noci s pootvorenym oknom, prijemny perzonal Older hotel with simply furnished rooms, room quiet even at night with open window, pleasant personal“

• RM Hotel Wellness & Congress Priemerné hodnotenie: 10

„ano“

• Hotel Veverica Priemerné hodnotenie: 7

„Dobrá dostupnosť autom, krásne prostredie mestského lesoparku a príjemný personál. Mali sme dojem domácej a priateľskej atmosféry. Izba bola čistá, zrenovovaná v modernom chatovom štýle. Postele, vankúše, paplóny a návlečky skôr nové, pohodlné a čisté.“

• Hotel Magnus Trenčín Priemerné hodnotenie: 10

„Vybavenie hotela, izby, prístup personálu“

• Penzionlivia,Tr.teplice Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita v Trenčianskych Tepliciach - v centre. Pani majiteľka je jedna úžasná osoba, ktorú by ste si najradšej zobrali domov. Výborné matrace na spanie a parkovanie priamo pred penziónom. Už som tento penzión odporučila všetkým známym, odporúčam aj vám.“

• garni Hotel S.O.G.* * * Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo perfektné. Poloha, čistota a vybavenie hotela, parkovanie priamo v areáli,raňajkové balíčky. Veľmi dobá komunikácia s majiteľmi, maximálne príjemní a ústretoví ľudia, dali nám nejaké tipy a informácie o meste a okolí, keďže sme tam boli prvý krát.“