2. Гърция отзиви за хотели
  3. Тесалия отзиви за ваканционни имоти
Тесалия Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Meteora Mary's mansion Оценка от отзивите: 10

„Страхотни домакини......чисто, удобно и“

• Meteora Rocks Apartment 1 Оценка от отзивите: 10

„Приятен апартамент с удобно местоположение, далеч от шума на преминаващите към Метеора автобуси и коли. Разполага с всичко необходимо за приготвянето и поднасянето на храна, като в близост до апартамента има LIDL, което е изключително удобно, за семейства предпочитащи домашния уют и домашно приготвена храна. Добра комуникация с домакините. За доброто ни настроение при събуждането сутрин, домакитине бяха подсигурили кафе, чай, сладко от плодове и шоколад.“

• Central Marine Flat Оценка от отзивите: 9

„Идеална локация, особено ако използвате ферибот.Паркингът на пристанището е точно пред вас.“

• The house under the rocks of Meteora 1 Оценка от отзивите: 10

„Локацията е много добра. Апартамент е хубав и чист. Гледната е уникална. Препоръчваме го.“

• Garden House / Amazing View Оценка от отзивите: 10

„Ако искате почивка на невероятно красиво място с уникални домакини , посетете Garden House !. Уют на типична селска гръцка къща , съчетан с фини артистични акценти и дискретно , почти незабележимо присъствие на домакините Елефтерия и Аргирис . Уникална гледка към скалите денем и нощем . Горещо препоръчвам особено на любителите на моторите - помолете Аргирис да ви покаже неговото бижу... Елефтериа , Аргири , вие направихте екскурзията ни незабравима . Вче сме сигурни къде ще отседнем следващия път.“

• Akratos House Оценка от отзивите: 9

„Локацията“

• Oikion Meteora Home 3 Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше както е описано в обявата. Разположението на апартамента е на пешеходно място от всичко. Контактувах със собственика по електронен път, но това не е проблем. Паркингът е на 200 метра посока центъра от другата страна на улицата.“

• Ammos papanero Оценка от отзивите: 10

„Гледката и домакините.“

• Vintage Central House Оценка от отзивите: 10

„Голяма къща с всички удобства, няма нещо което да липсва. Близо до центъра на града и изглед към Метеора. Директен достъп до супермаркет, пекарна, ресторанти има къде да паркираш колата. Ние останахме много доволни и препоръчваме.“

• House with amazing view of Meteora Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно“