2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Srem Region
Srem Region Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Apartman Kristal Ocena gostiju: 10

„Apartman je opremljen do najsitnijeg detalja, sve pohvale za domaćina.”

• Apartmani Rajsic A&A Ocena gostiju: 10

„Ljubazna domacica,nov i cist apartman ,preporucujemo”

• Apartman SILVER Ocena gostiju: 10

„Za svaku preporuku, komunikacija, uređenost apartmana, opremljenost, udaljenost od centra. Ukoliko nas put ponovo ponese u tom kraju zasigurno bismo ponovo izabrali apartman Silver! 🩵🕊️”

• „Izuzetno udoban i lepo uređen prostor. Ljubazan host. Super lokacija nadomak sportskog centra Gymnasium i par minuta šetnje do centra grada.”

• Apartman Jelena Ocena gostiju: 9

„Odlična komunikacija. Jako ljubazna, prijatna i predusretljiva domaćica spremna da izađe u susret svim realnim zahtevima, kako bi gostu bilo što udobnije. Sve pohvale”

• Apartmani Lotus Vrdnik Ocena gostiju: 10

„Sve nam se dopalo. Osmoclana porodica za Uskrsnje okupljanje. Preljubazni vlasnici nas docekali kao da smo njihova porodica. U svakom od cetiri rezervisana apartmana docekala nas ofarbana jaja!!! Znaci neprocjenjivo! Cistoca ne za 10 nego za 100! Sve novo i sve kao na slikama! Sve sto se tice smjestaja i boravka bilo je perfektno. U smjestaju ima sve ali bas sve sto vam je potrebno za boravak, ma kao kod kuce! Hvala Vam do neba! Ostat ce nam kao nezaboravno iskustvo!”

• App Titan Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo u najboljem redu. Svaka preporuka!”

• Brvnare Ala Vrdnik Ocena gostiju: 10

„Izuzteno lep smestaj, sve preporuke. Domacin ljubazan, uvek tu za sve. Vredi doci opet.”

• Apartments Vila Vrdnik Ocena gostiju: 9

„Lijep prilaz objektu, obezbijedjen parking, izuzetno uredno i cisto, gospodja Branka jako prijatna i korektna za saradnju. Sve preporuke.”

• Čudna šuma apartmani Vrdnik Ocena gostiju: 10

„Odnos cene i kvaliteta je takav da za ovakvu cenu dobijate po mom skromnom mišljenju možda i najbolji smeštaj u Vrdniku. Definitivno se vraćamo ovde opet, sam apartman je čist i uredan, dvorište je veliko i lepo uređeno, temperatura bazena je savršena a letnja kuhinja i deo oko nje savršen za spremanje klope i druženje u istoj. Divan smeštaj!”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Srem Region

na osnovu 18 158 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu