2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Srem Region
Srem Region Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Sve je na nivou hotela više klase za kraći odmor i uživanje uglavnom u spa-sadržajima.”

• Salaš Isailovi Ocena gostiju: 10

„Salaš Isailovi zaista odiše jednom divnom mirnom energijom, domaćica Ana je jedna divna vedra žena koja nas je dočekala sa osmehom i pobrinula se da nam ništa ne zafali, takođe i ostali članovi porodice kao i zaposleni na salašu uvek su spremni da pomognu. Ambijent je pravi seoski, uz domaće životinje koje trčkaraju oko vas imate osećaj kao da ste došli kod bake i deke na selo. Hrana je bila fenomenalna, kao i vino, muzika koja je tada bila na salašu upotpunila je ugođaj. Sobe su predivno rustično uređene, izuzetno čiste. Ujutru nas je probudio i petao. Sve u svemu srca i duše su nam pune i predivno smo se proveli!”

• „Oaza mira, tišine, uživanja, opustanja, ukusne i raznovrsne hrane. Jednom rečju, TOP!”

• Hotel Borkovac Ocena gostiju: 10

„Ukupan utisak je sjajan.”

• Fruške Residences Ocena gostiju: 9

„Sve.”

• Domacinstvo Cikic Zasavica Ocena gostiju: 10

„Bila sam sa muzem i malim detetom kod porodice Cikic tri dana. Oni su sjajni i veoma ljubazni domacini, osecate se kao kod svoje kuce. Oni su tu uvek za vas i svaki dogovor sa njima je moguc, pritom vam daju sve informacije potrebne za obilazak rezervata Zasavica i ostalih stvari u okolini. Dorucak je bio sjajan i obilan, sastojao se iz domacih proizvoda. Rucak takodje, mi smo odredjivali satnicu, domacini su maksimalno fleksibilni. Sve preporuke!”

• Fruškogorska Lugarnica Ocena gostiju: 10

„Ljubazno osoblje, prelepa lokacija.Sve preporuke”

• „Mirno mesto, na sastavu dveju reka, sa ljubaznim domaćinom. Moga sam da parkiram motor u dvorištu, da sedim na terasi i uživam.Blizu smeštaja je lep kej pored reke Bosut, kao i ušće reke Studve, poslastica za ribolove. meni, mirno mesto za uživanje.”

• Domaćinstvo Bakić Ocena gostiju: 10

„Prelepo mesto, predobri i ljubazni ljudi, veseo i lep pas i odvažni mali zec i ptica :-) Sve je veoma čisto, domaćini veoma ljubazni i prijatni i nadam se da ću imati prilike svratiti ponovo.”

• Boho House Ocena gostiju: 10

„Odlican smestaj i veoma ljubazan domacin”

10 najboljih hotela u regiji Srem Region

na osnovu 9 638 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu