2. Serbia - hodnotenia hotelov

„Raňajky boli v pohode..“

• Hotel Village Priemerné hodnotenie: 8

„Blízko diaľnice. Perfektný a pokorný personál. Vynikajúca kuchyňa.“

• NEW Garni Hotel FILIA Priemerné hodnotenie: 10

„Bývali sme v tomto hoteli už druhýkrát. Leží ca. v polovici našej cesty z Grécka na Slovensko a je teda ideálnym miestom na prerušenie cesty a odpočinok. Výhodou hotela je jeho blízkosť pri hraniciach s Maďarskom (prechod Bački Vinogradi/Asothalon), kde prídete na druhý deň okolo 11 hodiny dopoludnia, kedy nie je špička prechodu hraníc. Veľmi oceňujeme kvalitné a chutné raňajky vo forme švédskych stolov, čistotu jedálne s príjemnou hudbou v pozadí a pozorným personálom, starajúcim sa aby nič nechýbalo. Doporučujem toto ubytovanie všetkým, ktorý si chcú počas 1400 km dlhej cesty z Grécka na Slovensko odpočinúť v príjemnom a tichom prostredí. Musím podotknúť, že hotel umožňuje aj prítomnosť vášho domáceho maznáčika, ktorý vás na ceste sprevádza.“

• Hotel Vila Sunce Priemerné hodnotenie: 8

„Malý rodinný hotelík s príjemným a ochotným personálom. Vhodný na prenocovanie počas tranzitu.“

• NEW Garni Hotel FILIA Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita bola vyhovujúca, pár kilometrov od diaľnice. Čistota bola tiež v poriadku.“

• Apartments 29 Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli klasické - praženica so šunkou, zelenina a syr. K tomu výborná káva. Parkovisko bezpečné - hneď pri hoteli.“

• Garnet Hotel & Event Centar Priemerné hodnotenie: 10

„Výborné raňajky.“

• Garnet Hotel & Event Centar Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemný personál, čisto, páčila sa mi izba a chodba na poschodí“

• Hotel Novella Uno Priemerné hodnotenie: 10

„V tomto ubytovacom zariadení sme boli už 3x, má vynikajúcu polohu na prenocovanie pri ceste do/z Grécka Nachádza sa hneď vedľa diaľnice, ale hluk z diaľnice nepočuť. Veľkým bonusom je parkovisko pod dohľadom kamier. Izby sú OK, wifi tiež. Raňajky sú bohaté, vyberie si každý. Veľmi nám chutí pleskavica z miestnej kuchyne, čo je aj jeden z dôvodov prečo sa zastavíme a oddýchneme si práve tu.“

10 Najlepších hotelov v regióne Srem Region