2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Сплітсько-Далматинська жупанія: відгуки про помешкання для відпустки
Сплітсько-Далматинська жупанія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartment Mikula Оцінка за відгуками: 10

“Досить зручне розташування, близько до центру і до моря. Помешкання дуже чисте, зручне планування, велика площа. Хазяйка помешкання пані Майя дуже привітлива, дружня і уважна. Обов'язково приїдемо гостювати ще не раз неодмінно до неї.“

• Apartmani Cvitanovic Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти, з усім необхідним як для короткого так і для довгого перебування. До пляжу 1 хвилина , житло у самому центрі і розташоване так що шуму з центру майже не чути, магазини та кафе теж за 1 хв від помешкання. Господар дуже порядний та ввічливий ! Дуже раді що обрали самі ці апартаменти!“

• Apartment Lidija Оцінка за відгуками: 10

“Супер, все було класно“

• Villa Katarina Оцінка за відгуками: 10

“Сподобався персонал, дуже смачний сніданок, ну і звісно ціна“

• Apartments Radić Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали сім'єю, все сподобалося, великий сад , де живуть черепашки і багато гарних цвітучих кущів,великі апартаменти, гостинні господарі!“

• Apartment Tanja Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобались апартаменти, все дуже зручно, було приємно, чисто. Природа, гори, розташування супер! Дуже приємно було побачити в апартаментах напої в холодильнику та вино!“

• Sun Spalato Residence Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальне розташування. Видно гори та море. Чудовий захід сонця. Свіжий морський клімат та аромат. Все в пішому доступі.“

• Apartment Sky Central Оцінка за відгуками: 10

“В апартаментах було все необхідне від А до Я. Супер тераса з видом на море та гори. Розташований в найкращому місті, тут панує тиша та спокій!“

• Apartments Villa Stari Koko Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємна господиня, затишно, зручно і неймовірний краєвид з балкону. На кухні було все необхідне обладнання . Пляжі -на всі смаки. І тиша неймовірна. Дякуємо за чудовий і приємний відпочинок.“

• Apartments Goga 6 Оцінка за відгуками: 10

“В помешканні дуже чисто, є все необхідне, кондиціонер в номері, всі меблі та техніка як нові. Кухня, душова кімната знаходяться в номері. Біля будинку є гриль, а також місця для паркування.Помешкання має прекрасне місцерозташування - до моря та до найближчого супермаркету йти 2-3 хвилини. Власник Luka дуже приємна людина та завжди готовий допомогти, але він ніколи не буває нав'язливим (для нас це важливо). Нам все сподобалось, в помешканні було все необхідне для проживання. Дуже дякуємо за прекрасний відпочинок!)“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Сплітсько-Далматинська жупанія

на основі 511 888 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com