2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Сплітсько-Далматинська жупанія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Каштела: відгуки про помешкання для відпустки
Хорватія Каштела Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartmani Vitturi Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудовий відпочинок на березі моря.Вітальне молоко з круасанами(після пізнього прибуття),це було приємно!!Чисто, комфортно, дуже близько до пляжу.Дуже гостинні власники.Дякуємо“

• Apartman Balancana Оцінка за відгуками: 9,8

“Якщо можна було, я б поставила 11/10) чудові апартаменти, є абсолютно все на всі пори року.“

• Apartmani Olga Оцінка за відгуками: 9,5

“Нам дуже сподобались наші апартаменти, світлі, просторі, два балкони дозволяли нам зранку ніжитись на сонечку, а ввечері спостерігати за заходом сонця. Апартаменти чисті, техніка нова, є все необхідне для приготування їжі та прання. До пляжу буквально 2 хвилини, із номера відкривається вид на пальми та море. Чудова та доглянута приватна територія, критий паркінг, авто постійно в тіні. До магазину 5 хвилин пішки, не потрібно далеко їздити, все у пішій доступності. Фото не передає, які гарні апартаменти та територія на вас чекають. Обов'язково повернемося ще.“

• Luxury Apartments Love Оцінка за відгуками: 9,9

“Сподобалося абсолютно все.“

• Apartment Escape Оцінка за відгуками: 9,9

“Дуже велика та комфортна квартира. Для родини 4 дорослих і двоє дітей було дуже просторо. До пляжу. 1,5 км. Красивих пляжів немає. Самий ближній пляж 25 хв піша дуже маленький і брудний“

• Iris beach apartments Оцінка за відгуками: 9,7

“Все, від моменту бронювання, до від'їзду. Номер чудовий, пралка з сушаркою, посудомийна машина, балкон на якому зручно їсти і проводити вечори. Посуду і кухонного приладдя вистачало для повноцінного приготування їжі. Рушників теж не пожаліли, в квартирі є все +- як вдома) фен, праска, в нас навіть була штука від комарів) Настільки чисто, що я просто була в приємному шоці. Я насправді відпочила, тихо, гарно, до моря рукою подати, інтернет літає, господарі чудові і дуже ввічливі. Безкоштовне паркування авто, це просто, всі можливі + в одному номері. Ми обов'язково сюди завітаємо на довший період. Особисто для нас, де в сім'ї є ПТСР, літаки, це було трохи складно, але ми з часом припинили реагувати. До Спліта на авто хвилин 20. До сусідніх красивих місць також не далеко. Ми приїхали під кінець сезону) і здається його закрили) нам було гарно, затишно та комфортно.“

• Sun Apartments Оцінка за відгуками: 8,6

“Гостинність і увага до дрібниць господаря, зручне розташування, наявність власного простору на подвір‘ї для відпочинку, близькість до моря, можливість запаркувати авто“

• Apartment Ljubica Kaštel Gomilica Оцінка за відгуками: 9,5

“Гарне помешкання, доброзичливі господарі. Гарне розташування, все поруч - пляж, магазини, зупинка транспорту. Трошки заважає дорога прямо під вікнами.“

• Vita Style Оцінка за відгуками: 9,3

“Все сподобалося на 10 балів - дуже близько до моря, Чудова , привітна господиня, чистота, великі просторі кімнати, обладнана всім необхідним кухня, зручні ліжка, парковка у дворі. Дякуємо Господині за чудовий відпочинок!“

• Apartman Bella Vita Оцінка за відгуками: 9

“Не далеко від пляжу. Чисто та доглянуто. Привітий господар.“