2. Magyarország hotelértékelések
Dél-Alföld Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Pilvax Hotel Superior Kalocsa Értékelési pontszám: 9

„Jó hely”

• Hotel Bestseller Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves, segítőkész személyzet, csendes környék, a városba busszal is könnyen be lehet jutni, bőséges volt a reggeli.”

• Hotel Ginkgo Értékelési pontszám: 9

„A környék tökéletes , a Fekete Sas szuper hely volt a vacsorához. Szép a városháza , amit az ablakból láttunk.”

• Art Hotel Szeged Értékelési pontszám: 10

„Bőséges reggeli. Recepció dolgozók kedvesek .”

• Barack Thermal Hotel and Spa Értékelési pontszám: 10

„Tiszta, jól felszerelt, csendes, közvetlen bejárat a gyógyfürdőhöz”

• Hotel Central Értékelési pontszám: 9

„Központi helyen lévő, tiszta, igényes szálláshely. Remek reggeli, kényelmes ágy. A szoba kicsi (legalábbis amelyikben voltam), de alvásra megfelelő. Ha kicsit dolgozni is kell napközben, nagyobbat kell keresni. Www”

• RIVA Szeged Értékelési pontszám: 1

„Szeged belvárosa este.”

• Hotel Orchidea Értékelési pontszám: 1

„Semmi sem tetszett”

• Komló Hotel Gyula Értékelési pontszám: 9

„Szinte minden tetszett és rugalmas volt a személyzet is”

• Aranyhomok Business-City-Wellness Hotel Értékelési pontszám: 10

„Mi a nővéremmel már visszatérő vendégek vagyunk. Tökéletes választás számunkra, mert a város szívében van, minden látványosság közel van. Arra is tökéletes egy-egy éjszakát itt tölteni ha buszos kirándulásrs megyünk. S kiszámíthatatlan este az érkezésünk, mégis kedvesen vártunk minket, pedig jóval 23 óra után érkeztünk. Már érkezésünkkor is gyönyörű felújított szálloda fogadott és a szobánk is kifogástalan állapotban volt! Gyönyörű volt! Tényleg mindenki kedves segítőkész volt. A Wellness részlegen is egyből hozták kérésünkre a megfelelő méretű fürdőköntöst. Az biztos hogy itt fogunk megszállni máskor is.”

Dél-Alföld 30 legjobb hotele

68 809 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán