2. Magyarország hotelértékelések
  3. Csongrád megye hotelértékelések
  4. Makó hotelértékelések
Magyarország Makó Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• V8-Kelemen Panzió Értékelési pontszám: 7

„Közel van a Hagymatikumhoz. TV”

• Napfény Apartman Értékelési pontszám: 9,4

„Városközpontban lévő, tiszta,kenyelmes apartmann,szép kert,parkolási lehetőség az udvarban”

• Szent Gellért Borház és Vendégfogadó Értékelési pontszám: 9,2

„Mindenkinek ajánlani tudom”

• Tulipán Apartman Értékelési pontszám: 9,8

„Gyönyörűen felújított, modern hangulatos appartman! Még egy csomag friss Omnia kávét is bekészítettek! Minden új. Nappaliban és hálóban is egy egy tévével igazán kényelmes.”

• Grand Hotel Glorius Makó Értékelési pontszám: 9,2

„Hibátlan és tökéletes volt, még jobb is, amit elképzeltem! A Deluxe Romantique szoba hihetetlenül jól felszerelt volt, és nagyon tiszta. A wellness rész is csodás volt, és a fitness is!”

• Allium Apartment Értékelési pontszám: 9,8

„Aktív pihenéshez biztosított eszközök (kerékpár, roller, asztalitenisz)”

• Jázmin Apartman Értékelési pontszám: 9,6

„Nagyon jó helyen van, a fürdő közel van, szuper a tulajdonos a segítő kész közvetlen a szállás kifogástalan tiszta, nekünk nagyon tetszett. Kértünk egy szem fájdalomcsillapítót azonnal segített. Ami egy két napra szükséges konyhai eszközök akár vacsorához, reggeli-hez minden eszköz adott nagyon-nagyon szuper volt, nagyon tetszett köszönjük szépen.”

• Gita Apartman Értékelési pontszám: 9,7

„Vártak ránk. Kedves és udvarias volt a hölgy.”

• Megyeház Apartman Értékelési pontszám: 9

„Szép, nagy, tiszta, remek elhelyezés, nyugis. Nagyon kedves tulajdonos ❤️”

• 7 days Apartment Értékelési pontszám: 9,7

„Kedves, segítőkész személyzet. Cukrászda, bolt, fürdő közel található. Hangulatos terasz. A konyha felszerelt(kávéfőző, vízforraló, mikró) A fürdőben található hajszárító.. A szoba pazar…. Tiszta, rendezett, kényelmes ágy, hangulatvilágítás… Érkezés napján egy üveg pezsgő várt minket az asztalon.🤭”

Makó 30 legjobb szállodája

11 842 Booking.comos hotelértékelés alapján