2. Франція: відгуки про готелі
  3. Південь-Піренеї: відгуки про готелі
  4. Тулуза: відгуки про готелі
Франція Тулуза Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Le Grand Balcon Hotel Оцінка за відгуками: 8,8

“Чистий, гарниий готель із приємним та доброзичливим персоналом, смачними сніданками. Дуже зручне розташування, у центрі, але дуже тихо в номерах. Міський паркінг зовсім поряд (3 хвилини від готелю), готель надає знижку(тому за добу приблизно 15€)“

• B&B HOTEL Toulouse Purpan Zénith Оцінка за відгуками: 7,7

“Сніданки - все що можна сказати за таку ціну. Може це не моє, не знаю - із приємного тільки сніданки“

• Ibis Styles Toulouse Capitole Оцінка за відгуками: 8,8

“Готель дійсно дуже тихий. На площі галас, зранку активне прибирання та вивіз сміття, а в готелі дуже тихо (вікна у внутрішній дворик). Номер дуже затишний та максимально комфортний. Нам дуже сподобалось. Нас заселили на 2 години раніше, дуже дякуємо.“

• Hôtel de Brienne Оцінка за відгуками: 8,2

“Гарний готель,поруч з парком Pierre Baudis Japanese Garden та в пішій доступності до центру міста,просторий номер,ситний сніданок ,зручні ліжка і комфортне перебування в готелі.Рідземний паркінг знаходиться в будівлі готелю.Дуже приємний персонал.“

• La Petite Auberge de Saint-Sernin Оцінка за відгуками: 7,8

“Розташування у центрі. Самообслуговування вночі. Простора кімната. Тераса. Всі зручності у кімнаті. Тераса у кімнаті. Дуже зручний матрац.“

• La Petite Auberge de Saint-Sernin Оцінка за відгуками: 7,8

“Все ,окрім одного“

• Eklo Toulouse Оцінка за відгуками: 8,1

“Отель в модерн стилі. Дуже дивний. Бар класний. На рецепшені цікаві персонажі, швидко заселили і були милими . Було приємно, що мене чекали. Подушки дуже зручні, потстіль і матрас зручні.“

30 найкращих готелів - Тулуза