2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Sauerland Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

“Все сподобалося) Приїдемо ще обов'язково“

• Dorint Resort Winterberg Оцінка за відгуками: 10

“Чисті та нові будинки,смачна їжа у ресторані та дуже привітний персонал! Теплий басейн дуже сподобався нашому 2 річному сину ! Обов’язково повернемося 😁“

• Lindenschänke Оцінка за відгуками: 10

“Все чисто! Велика безкоштовна парковка.“

• AVITAL Resort Оцінка за відгуками: 9

“Просторий номер, кухня обладнана всим необхідним інвенарем.“

• Mercure Hotel Lüdenscheid Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось! Готель чистий, привітний персонал, сніданок смачний. Басейн, сауна та фітнес також чистенькі та дуже комфортні.“

• Maifeld Sport- und Tagungshotel Оцінка за відгуками: 9

“Хороший отель з гарним і різноманітним сніданком“

• Hotel Medebach - Zum Schwanenkönig Оцінка за відгуками: 10

“Готель нам дуже сподобався, затишно і чисто. Персонал привітний та з гумором що найбільше порадувало)) Безкоштовний більярд та електронний дартс прикрасив наш вечір. Сніданок був смачним і головне вчасним на ту годину яку замовляли.“

• Motel 44 Оцінка за відгуками: 10

“Обожнюю такі готелі. Сам зареєструвався у будь який час, сам виїхав. Чисто, охайно, тепло, поряд з трасою.“

• AVITAL Resort Оцінка за відгуками: 9

“Все сподобалось. Опалення, все є, все нове, тв, чисто“

• Hotel Diehlberg Оцінка за відгуками: 7

“Персонал був привітний, на наші прохання реагували швидко, їжа була смачною, хотілось би трохи урізноманітнити меню, сауна та кімнати відпочинку також добре. Тренажерний зал хороший, боулінг потребує оновлення, більярд та решта розваг добре. Локація хороша, біля лісу, свіже повітря. Вільне паркомісце. Гідромасажна ванна і та душові кімнати в номері добре, також телевізор, кавомашина та балкон.“

30 найкращих готелів в регіоні Sauerland