2. Німеччина: відгуки про готелі

Німеччина Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Німеччині

• Hotel Rappensberger

Інгольштадт, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Чудове розташування в самому центрі міста, поруч безліч ресторанів та кафе (але слід враховувати, що кухня зачиняється в 22:00, навіть якщо режим роботи до 01:00). В самому готелі гарна піцерія. Номери чисті, ремонт досить свіжий. Дуже класні сніданки - багато сирів, копчений лосось, нарізка, овочі, бекон, сосиски, відварні яйця, скрембл, декілька видів йогурту, багато випічки, фруктовий салат, соки, кава, чай. Є критий паркінг, 9€ за добу.

Відгук від 28 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Iuliia Україна
  • Design Apartment in Eppelheim

Еппельгайм, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 10
    • Позитивна частина відгуку

Чудові апартаменти. Все в квартирі зроблено як для себе. Дуже багато кухоної техніки. Панорамне вікно у вітальні з виглядом у невеличкий сад придає цим апартаментам шарму.Зручне ліжко. Два санвузла, що дуже зручно. Є власна парковка. Ми багато подорожуємо і саме такі апартаменти як цей я хотіла б бачити в подальших своїх подорожах. Дуже дякуємо власникам за правильний підхід до клієнта. Бажаємо всім мирного неба

Леся Україна
  • Haus Pegasus

Ґарбзен, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Зупинявся в цьому готелі. Все сподобалось. Все чисто та охайно. Власники готелю тримають все в порядку, молодці. Ванна кімната бездоганна, все блищить. Ціна відповідає якості. До метро три зупинки автобусом. Поряд є магазини, кавʼярні, а також Макдоналдс та КФС.

Maksym Україна
  • H2 Hotel Düsseldorf Seestern

Дюссельдорф, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Дуже чисті номери зі свіжим ремонтом. Зручне розташування, буквально 5 хвилин до зупинки U Bahn. Смачний та різноманітний сніданок. Окрема подяка персоналу за швидку роботу.

Anastasiia Німеччина
  • Hotel Fresh INN

Унтергахінг, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 7,1
    • Позитивна частина відгуку

Зручне місцерозташування по відношенню до торгових центрів та громадського транспорту. Є власна парковка. Привітний персонал

• Негативна частина відгуку

Замовляли номер з кухнею . Як виявилось при поселені треба було ще додатково заплатити за посуд. У мене питання — навіщо номер з кухнею без посуду!? У кого розвинена клаустрофобія - не раджу цей готель ( якісь нескінчені коридорні переходи перед тим як потрапити в номер)

Леся Україна
  • Premier Inn Dresden City Prager Straße

Дрезден, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Все було чудово. Гарне розташування недалеко від вокзалу, практично в центрі. Чисто та зручно.

Kateryna Чехія
  • Moorland Hotel am Senkelteich

Флото, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

В цьому готелі просто все Супер!!!Дякуємо за прийом.

TARAS Україна
  • Motel One Stuttgart-Bad Cannstatt

Штудгарт, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Все супер. Мені дуже сподобалось.

Olga Україна
  • CJD Bonn Castell

Бонн, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 7,2

є безкоштовна парковка.

• Негативна частина відгуку

Дуже старий будинок. Стара сантехніка, старі ліжка, старі двері та вікна, килимове покриття на підлозі потребує заміни.

Valerii Україна
  • besttime Hotel Bendorf Koblenz

Бендорф, Німеччина

Середня оцінка за відгуками: 7,3

НІЧОГО!!!

• Негативна частина відгуку

ШАХРАЇ!!! НІКОЛИ НЕ БРОНЮЙТЕ ПРОЖИВАННЯ В #besttimeHotelBendorfKoblenz МИ ЗАБРОНЮВАЛИ НОМЕР О 6 ВЕЧОРА, ВІДРАЗУ ПОПЕРЕДИЛИ, ЩО ПРИЇДЕМО О 12 НОЧІ,АЛЕ ЖОДНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ, А ТИМ ПАЧЕ ІНСТРУКЦІЙ ПО ЗАСЕЛЕННЮ МИ НЕ ОТРИМАЛИ (БРОНЮВАННЯ ПІДТВЕРДИЛИ ВІДРАЗУ). ПРИЇХАВШИ В ГОТЕЛЬ, НІКОГО ВГАЗАЛІ НЕ ЗАСТАЛИ НА РЕСЕПШИНІ, ТЕЛЕФОНИ НЕ ВІДПОВІДАЛИ, НА ЛИСТИ НІХТО ЗВИЧАЙНО НЕ ВІДПОВІДАВ ТАКОЖ. ОТЖЕ БЕЗ ЖОДНИХ ЗАЛИШЕНИХ ІНСТРУКЦІЙ, БЕЗ КЛЮЧІВ ВІД ЗАБРОНЬОВАНОГО НОМЕРУ МИ ПРОСТО ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ НІЧОГО ПОСЕРЕД НОЧІ. ЗАЛИШИВШИ ЗАПИСКУ НА РЕСЕПШИНІ ПРО ПРИЧИНУ НЕЗАЛЕННЯ МИ ПОЇХАЛИ В ІНШИЙ ГОТЕЛЬ. ЩЕ НА ПРОТЯЗІ ТИЖНЯ ПІСЛЯ НАШОГО НЕЗАСЕЛЕННЯ МИ ПИСАЛИ СКАРГУ НА ПРЯМУ В БУКІНГ, ПИСАЛИ НА ПРЯМУ В ГОТЕЛЬ, АЛЕ ВЗАГАЛІ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДІ НЕ ОТРИМАЛИ!!! ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ПІСЛЯ ЦЬОГО ВИПАДКУ ГОТЕЛЬ ЗНЯВ З КАРТКИ 100 % ВАРТІСТЬ ЗА НЕЗАСЕЛЕННЯ!!! ОСЬ ТАКИЙ ГОТЕЛЬ І ОСЬ ТАКИЙ БУКІНГ-ШАХРАЇ ОДНИМ СЛОВОМ!!!

Відгук від 27 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Viktoriia Велика Британія