2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Rimini Coast Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Alibi Оценка от отзивите: 10

„Спретнат и чист. Много любезен персонал. Богата закуска. Близо до крайбрежната улица с магазини и заведения.“

• Hotel Calypso- Rimini Marina Centro Оценка от отзивите: 8

„Приятно място, страхотна локация, прекрасен персонал. В стаите чисто! Ще се върнем отново!“

• Yes Hotel Touring & SPA Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е със страхотна локация, изключително чист и с любезен персонал. Закуската беше повече от изобилна и вкусна.“

• Hotel Gemini Оценка от отзивите: 9

„Добро местоположение, добър интернет,помогнаха с паркирането за което благодарим, чисто ,близо до плажа и хубава закуска.“

• Park Hotel Оценка от отзивите: 7

„Локацията. Близо до морето и на 20 мин пеша до гарата. Закуската не беше лоша..“

• Hotel Losanna Cervia Оценка от отзивите: 9

„Хотела е много близо до морето. Персонала е много приветлив. Посрещнаха ни и ни изпратиха много топло. Стаите ни бяха с големи тераси и с гледка към морето. Наблизо има ресторант с много вкусна пица.“

• Albergo Villa Miraggio Оценка от отзивите: 10

„Много приветливи и любезни хора. Благодарим за топлото посрещане. Вкусна и разнообразна закуска. Предоставената възможност за обяд и вечеря също надминаха очакванията. Добра локация и връзка с градски транспорт. Удобни легла.“

• Hotel Laika Оценка от отзивите: 7

„Наличие на безплатен паркинг, гледка към морето и близо до плажа, което е добра опция ако сте дошли в летния сезон за плаж и море. За над беше просто място за нощувка по пътя ни. Добра закуска и усмихнат персонал. Има асансьор за по-горните етажи.“

• Hotel Zenith Оценка от отзивите: 10

„Чудесни условия, чисти стаи и приветливи и позитивни младежи на рецепция. Вкусна и разнообразна храна и напитки. Специални благодарности и комплименти на всички момичета и момчета, които работят там- усмихнати, слънчеви и прекрасни.🌞“

• Villa Liliana Оценка от отзивите: 8

„Уютно място, наличен паркинг, любезни домакини. Много близо до центъра на курорта.“

30-те най-добри хотела в Rimini Coast

въз основа на 622 665 отзива за хотели на Booking.com