2. Италия отзиви за хотели

Италия Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Италия

• Hotel Tourist

Соренто, Италия

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Хотелът е разположен на централна улица, близо до гарата, автогарата и пристанището. Търговските улици и забележителностите са на една ръка разстояние. Стаята беше чиста, с голям балкон и малка гледка към морето. Банята е оборудвана с всичко необходимо. Спалното бельо е качествено, снежнобяло. Кърпите се сменяха всеки ден. Персоналът е любезен. Закуската е богата, има за всеки вкус.

• L'Infinito 88 Charmant Rooms

Неапол, Италия

Средна оценка от отзиви: 9.1
    • Положителна част на отзива

Мястото, в което отседнахме е стая от апартамент в центъра на Неапол. Разполага със собствена голяма баня и обща кухня с трапезария. Беше много чисто, с хубаво модерно обзавеждане. Пристигнахме рано и персоналът беше любезен да ни приготви бързо стаята и да ни настани, за да използваме максимално времето си в Неапол. В кухнята си направихме кафе.

• Отрицателна част на отзива

Изненада беше единствено мястото на прозореца гледащ към малък вътрешен двор, на метър от асансьора. Но както се оказа, това е нормално за всички сгради в центъра.

• Elizabeth House

Сиракуза, Италия

Средна оценка от отзиви: 9.7
    • Положителна част на отзива

Апартаментът е много красив и уютен. Намира на пешеходно разстояние до най-интересните забележителности на града. Собственикът на апартамента беше много полезен със своите съвети. Той ни препоръча много добри места за хранене в близост. Благодарим ти Giovanni, за грижата и съветите!

Нямаме забележки.

Tanya България
  • Hotel Sassi

Матера, Италия

Средна оценка от отзиви: 8.4
    • Положителна част на отзива

Хотелът е в стария град. Стаята беше в пещера, със страхотна гледка към катедралата. Беше чисто, с малка, но добре оборудвана баня. Персоналът е много любезен.Закуската беше богата. Мястото е впечатляващо, нищо общо с всички хотели, в които съм била.

• Hotel Pensione Romeo

Бари, Италия

Средна оценка от отзиви: 5.6
    • Положителна част на отзива

Местоположението на хотела е много удобно-до жп гара и център. Настаняването е по-рано и е много удобно. Стаята има всичко необходимо. Беше чиста, със снежнобели кърпи и спално бельо. Добро съотношение цена-качество.

• Отрицателна част на отзива

Сутринта някой беше пушил в коридора и отваряйки вратата на стаята, цялата миризма на цигари влезе при нас.

• The Pop Art Flat in Florence

Флоренция, Италия

Все още няма отзиви
    • Положителна част на отзива

Местоположението е добро. Домакинът ни посрещна с бутилка вино и полезна информация за целия престой. Апартаментът е чист, уютен и има всички удобства за дълъг престой.

• Отрицателна част на отзива

Мястото е малко щумно заради преминаващите влакове, но с тапи за уши проблемът се решава напълно.

Yuliyana България
  • Relais Villa Bianca

Гамбаси Терме, Италия

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

Уникално място, големи стаи, много чисто, уникална гледка! Извозиха ни безплатно до страхотен ресторант! Закуската е добра, кафето прекрасно!

Venelina България
  • Holidays In Bergamo

Бергамо, Италия

Средна оценка от отзиви: 9.9
    • Положителна част на отзива

Чудесен апартамент. Чисто, обзаведен с вкус, има всичко необходимо, прекрасен двор. Добра комуникация със собственика. Горещо го препоръчвам.

Оценено на: 1 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Yordan България
  • SUNSET HOUSE

Сан Леоне, Италия

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

Хубава тераса, добър и услужлив стопанин на къщата.

• Отрицателна част на отзива

Трудно достигнахме до къщата, независимо от получените указания.

Tanya България
  • Case Vacanze Baia

Реалмонте, Италия

Средна оценка от отзиви: 9
    • Положителна част на отзива

Собственичката умело използва подвеждаща информация.

• Отрицателна част на отзива

Собственичката дава неясни указания за местоположението, държи се грубо и не почтително, няма ключ в банята, тя и не става за къпане.

Оценено на: 1 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Todor България