2. Meksyk – opinie o hotelach
  3. Quintana Roo – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Quintana Roo Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nowy, przestronny apartament. Bardzo czysto, super basen”

• „Lokalizacja”

• „Przepiękny hotel, położony w spokojnym miejscu, blisko plaży. Główny basen otoczony palmami, gwarantuje wiele cienia i tropikalny klimat. Basen na dachu jest malutki, jednak można stamtąd podziwiać piękną panoramę. Całkiem przyzwoite śniadania, aczkolwiek tylko na słodko. Wszędzie bardzo czysto i ciągle widać, że personel dba o każdy szczegół. Do centrum jest co prawda kawałek, ale plaża bardzo przyjemnie się spaceruje.”

• „Niestety opis i zdjęcia nie oddają tego co zastaliśmy. Było wręcz idealnie. Wygodne łóżko, w pełni wyposażona kuchnia prywatny basen i przejście na basen na dachu. Tam bufet z przekąskami i napojami. Niesamowite wyły w tym mijecu wschody słońca. Zameldowanie nie sprawiało żadnego problemu. Dodatkowo bliskość sklepu i głównej ulicy w Tulum oraz drogi do strefy hotelowej z plażami. Szkoda, że byliśmy tak krótko. Następnym razem postaramy zatrzymać się w tym miejscu na dłużej.”

• „Lokalizacja ok, tylko trochę trudno trafić na miejsce”

• Suites calle 38 Ocena: 10

„Wszystko było super!”

• „Bardzo blisko portu skąd można odpłynąć na Isla Mujeres. Z salonu mieliśmy bardzo ładny widok na morze”

• „Duży pokój, isko do morza, głównej ulicy, dworca autobusowego, dużego supermarketu, aneks kuchenny”

• „Bardzo fajny apartament! Wszystko dostępne na miejscu, duży plus za wodę z dystrybutora. Duże wygodne łóżka, wyposażona kuchnia. Właściciele bardzo pomocni”

• Huaya Camp Ocena: 10

„Bardzo duże przepiękne namioty z niesamowitą łazienką pod gołym niebem ❤️ namioty w stylu boho, niesamowity ogród, duży przepiękny basen. Polecam w 100%”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Quintana Roo

na podstawie 135 498 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com