2. Meksyk – opinie o hotelach

Meksyk Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Meksyku

• Krystal Grand Cancun All Inclusive

Cancún, Meksyk

Średnia ocena: 7,3
    • Pozytywna część opinii

- drinki sporządzane według oryginalnych receptur, nie z "gotowców"; - jakość jedzenia w restauracji bufetowej na duzy plus, w restauracjach a'la carte jakość produktów ok, ale smaki mocno przeciętne; - jedzenie serwowane nad basenem, zwłaszcza specjalności kuchni meksykanskiej, rewelacyjne; - lokalizacja - blisko centrum rozrywkowego i supermarketu; - lokalizacja przy falochronie, mniejsze fale na morzu niż w dalszych odcinkach;

• Negatywna część opinii

- nie do końca wiadomo co wchodzi w zakres "all inclusive", a co nie - np. w Take a bite burrito było za darmo, a za ciasto marchewkowe musieliśmy zaplacic 200 peso, mimo, że leżały razem w jednej witrynie. O tym, że jest dodatkowo płatne dowiedzieliśmy się, jak już je wzięliśmy; - kolejka do restauracji bufetowej, wyznaczanie stolików przez jednego pracownika, czasem oczekiwanie długie nie z uwagi na brak wolnych stolików, a z uwagi na "możliwości przerobowe" pracownika; - nie ma karty drinków - jak ktoś się nie zna to nie wie co ma zamówić; - nic się nie dzieje, żadnych animacji, wieczorami żadnych atrakcji - nudy!; - z czterech wind w budynku czynne były tylko dwie, windy bardzo powolne, zanim zjechały z wyższego piętra i wjechały na samą górę gdzie mieliśmy pokój mijało nawet 10 minut! Moim zdaniem w tak wysokim budynku powinny być windy szybkobieżne; -sposób umawiania restauracji a'la carte tylko przez consierge i tylko przez 1h dziennie (pomiędzy 9 a 10 rano), w dzisiejszych czasach umożliwienie takich rezerwacji online nie jest wyczynem i jest popularne w licznych hotelach na całym świecie; - nieczynna restauracja meksykańska a'la carte, aby zjeść coś lokalnego trzeba było zjeść "na mieście"; - budynek, wystrój i wyposażenie dość przestarzałe, podczas przelotnego deszczu padało przez dach do środka budynku (szczęśliwie na hol, nie na pokoje); - oświetlenie w pokoju było tylko w łazience, nad umywalką (która znajduje się za ścianką w pokoju...) i w korytarzyku przy drzwiach. W samym pokoju była tylko jedna lampa stojąca i jedna lampka nocna, zdecydowanie niewystarczające oświetlenie, kiedy już robiło się ciemno. Nie oceniłabym tego hotelu na 5 gwiazdek, miałam okazję być w innym hotelu w Cancun, oznaczonym 4 gwiazdkami i standard był o wiele wyższy, bardzo się zawiodłam na hotelu Krystal Grand Cancun, gdyby nie lokalizacja, to ten hotel niestety niczym się nie "broni".

Kamil Polska
  • HOTEL KOOKAY VALLADOLID

Valladolid, Meksyk

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo czysty przestronny pokój z kuchnią i łazienką. Na wyposażeniu telewizor, klimatyzacja, wiatraki sufitowe, ekspres do kawy przelewowy, lodówka, kuchenka gazowa. Hotel posiada 4 miejsca parkingowe ale można stać autem wzdłuż ulicy przy hotelu.

• Negatywna część opinii

Jedyne co mi się nie podobało to śniadania. Śniadania z góry opłacone ale tak naprawdę to dostawało się miskę pokrojonych owoców z jogurtem i ziarnami, sok do wyboru i kawa. Resztę można było zamówić z karty np. jajecznicę, gofry jednak trzeba za to dopłacić.

Michał Polska
  • Majikal B&B - Diego Rivera

Cholula, Meksyk

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Wyjątkowe miejsce!!!Tylko jak ktoś ma problemy ze snem niech zabierze zatyczki do uszu bo koguty na podwórku obok uaktywniają się pomiędzy 1-2 w nocy :) Miejscówka mega klimatyczna!

Kamilla Polska
  • Prana Boutique Hotel Tulum

Tulum, Meksyk

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Świetny wybór, ładnie wykończone pokoje, ogród z basenem, dobra restauracja i basen w barem na dachu. Polecam, jeśli będzie w dobrej cenie.

Leslaw Polska
  • Hotelito del Mar Playa del Carmen

Playa del Carmen, Meksyk

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Niezła lokalizacja, parę minut od supermarketu i 5 Av Nte. (do centrum 20 minut spacerem). Apartament z aneksem kuchennym i klimatyzacja.

• Negatywna część opinii

Śniadania podstawowe (kawa, sok, owoc, chrupkinz mlekiem) serwowane do pokoju na umówiona godzinę. Małe nieporozumienia z obsługą recepcji przy rezerwacji transportu i taxi.

Leslaw Polska
  • El Alquimista Yoga Spa

Zipolite, Meksyk

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Restauracja i bar na plaży. Butik hotelowy oferował bardzo dobre, gustowne ubrania, biżuterię etc.

• Negatywna część opinii

W pokoju powinien się znaleźć jakiś fotel, tego mi brakowało. Było zbyt ciemno w pokoju, zbyt spartańsko.

malgorzata Polska
  • Pa´Xa Mama Hotel Boutique

Cancún, Meksyk

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Czysto, świetna lokalizacja, blisko dworca Ado i całego miasta. Z chęcią tam wracamy.

Mateusz Polska
  • Capital O Andrade, Mexico City

Meksyk, Meksyk

Średnia ocena: 7,1
    • Pozytywna część opinii

Miły personel, schludny pokój , dobra cena . Byłam już drugi raz, więc jest okej .

Kamilla Meksyk
  • The 222

Meksyk, Meksyk

Średnia ocena: 8,8

Świetna lokalizacja - Roma , lodówka, woda pitna, wentylator

• Negatywna część opinii

Niestety problemy z wodą ...po spacerach w 35'C trochę słabo jak się nie można wykąpać...

Kamilla Polska
  • Invisible Loft Experience