2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Prešovský kraj - hodnotenia hotelov
Prešovský kraj Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel SATEL Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajková ponuka bola rôznorodá, myslím, že každý si môže vybrať. Personál milý a ústretový. Prostredie - príjemné, čisté.“

• Lopušná dolina Resort Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie čisté, krásne prostredie a neskutočne milá a ochotná pani na recepcii...držíme palce nech sa jej narodia dve zdravé malé zlatíčka❤️“

• Tatragolf Mountain Resort Priemerné hodnotenie: 8

„Pacila sa nam lokalita, dostupna autom, dostatocne vela parkovacich miest. Taktiez vlakova zastavka je nedaleko (cca 15 minut pesi cez golfove ihrisko). Priestranna a pohodlna izba. Kvalita primerana cene.“

• „Dobré bolo“

• Hotel Zelená Lagúna Priemerné hodnotenie: 10

„Páčil sa mi prívetivý a láskavý personál, kvalita poskytovania služieb,“

• Hotel Toliar Priemerné hodnotenie: 10

„Keďže Vysoké Tatry mam veľmi rád. A rád sa vraciam, tak pobyt na Štrbskom Plese bolo vynikajúci, tak isto aj ubytovanie v hoteli Toliar. Bol som prvý krát ale rád sa vrátim.“

• Hotel Pod Bránou Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel bol čistý, izby pekne zariadené a raňajky boli chutné každý si vybral to co mu chuti. Personál bol veľmi milý a starali sa o Vás nemôžem nič vytknúť.“

• Hotel Hills Priemerné hodnotenie: 9

„Krasny hotel, skvely wellness a spa, ranajky a vecere s dostatocnym vyberom, jedlo hodnotim na 5*. Cely komplex je velky, hlavne aj vonku, co je idealne pre nase deti, ktore mali skvely vybeh. Izba s pristelkou bola priestranna, boli sme rovno na prizemi s priamym pristupom von. Super zabava pri vecernych kvizoch. Vsetko dokonale, dakujeme za skvely pobyt.“

• Hostel CafeRAZY Priemerné hodnotenie: 7

„Súper lokalita priamo v centre. Izba bola čistá, primerane priestranná. Pomer cena a kvalita boli top ;).“

• Kalix Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Interier hotel je velmi pekny, cisty zariadenie nie je opotrebovane. Vyborna moznost parkovania. Mily casnik na ranajkach, ktore boli super. Zaroven ocenujem ze sme sa vedeli ubytovat aj po 22. hodine. Po rychlej dohode s recepciou sme dostali do smsevsetky pokyny pre bezproblemove ubytovanie.“