2. Slovenija: recenzije hotela
  3. Pomurje: recenzije smještajnih objekata
Pomurje Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• „Villa se nalazi na prekrasnoj lokaciji, mir i tišina, lijepi okoliš. Kuća je jako lijepo uređena, uredno je sve i čisto. Lijepi jacuzzi, dvije saune, odlična masažna fotelja, udobni kreveti, dobra oprema. Vlasnici su se zaista jako potrudili oko detalja i opreme. Slatka mala konobica sa odličnom ponudom vina za goste uz odlične cijene. Kuća je idealna za par sa djecom.”

• Apartment Aurora Prosječna ocjena: 10

„Apartmani je iznimno velik i opremljen sa svim aparatima ,jednostavno prekrasan.Terasa velika i ugodna za boravak.Svakako preporuka”

• Apartma Zemljanka Prosječna ocjena: 10

„Predivna kucica, lokacija. Sve je cisto, uredno, domacin ljubazan i docekao nas je pun frizider. Zaista za svaku pohvalu! Neopisivo lijepo! Spavali smo kao male bebe, krevet i jastuci su zaista udobni. Smjestaj je izvrsno opremljen.”

• Apartments Sunrise Banovci Prosječna ocjena: 8

„Objekt je funkcionalan. Jakuzi je dobar. Osoblje vrlo ljubazno.”

• APARTMA ENI Prosječna ocjena: 10

„Mir i tišina... udobnost i čistoća..”

• Počitniška hiša Car Prosječna ocjena: 9

„Lokacija,mir”

• NA OFF Prosječna ocjena: 10

„Vrlo čista i mirisna kuća što me oduševilo. Dobro opremljena sa svim potrebnim. Sve je novo u kući. Mirno i predivno mjesto za odmor i uživanje. Dobili smo super upute od vlasnika i bocu vina. Mozete otići u zoološki vrt, šetnju u prirodi ili vožnju biciklom.”

• „Lokacija, opremljenost”

• Guesthouse and Wellness VINEA Prosječna ocjena: 10

„Ocjena 10, ništa za zamjerit, zapravo bolje nego na slikama.”

• Apartma Moravske Toplice 16 Prosječna ocjena: 10

„Opremljenost apartmana je odlična. Od igara za djecu, u kuhinji raznih aparata (kuhalo za vodu, mikrovalna, toster).”

30 najboljih objekata u regiji 'Pomurje'

na temelju 8.959 recenzija objekata na Booking.com-u