2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u državi GRE
Pelion Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Kenta Beach Hotel Ocena gostiju: 10

„Odlicna lokacija, vrlo ljubazno osoblje, pogotovu vlasnik Dimitris, soba odlicna sa savrsenim pogledom na more.”

• Hotel Adam Ocena gostiju: 10

„Pogled iznad Volosa, priroda, ptice, chist vazduh u planini Pelion, mir i tishina, kafane, vizantijski muzej, interesantna kamena gradnja krovova na kucama, voda, ljubezni ljudi, suveniri, slatko, jufke.... Hvala domacinima za sve sto su uradili za nas, super dorucak, cisti hotel, puno umetnichkim dushom izbabrane ukrasne detalje i rucne rukotvorbe (zavese) u sobi i u celi enterier Hotela Adam.”

• Hotel Kipseli Ocena gostiju: 8

„Lokacija, brzina čekiranja. Osoblje na recepciji nas je brzo uslužilo ali ništa više od toga, bez pitanja da li treba pomoć oko stvari i ostalog.Dozvoljeno mi je parkiranje motora pored hotela.”

• Hotel Admitos Ocena gostiju: 10

„Hotel je na odlicnoj lokaciji, veoma cist i osoblje hotela jako prijatno. Ima svoj parking, sto nam je puno znacilo. Mu smo se divno proveli i svima preporucujem ovaj smestaj.”

• Seaside Ocena gostiju: 10

„Pogled je fenomenalan, a takođe i doručak pored mora. Sladoled u njihovoj radnji je odličan. Ljudi su fenomenalni, gostoljubivi, a nenametljivi.”

• Hotel Ainareti Ocena gostiju: 10

„Apsolutno nam sve dopalo u ovom hotelu. Soba koja je bila besprekorno čista, kreveti udobni, velika terasa sa sušačem za veš i štipaljke, stolom i stolicama. Raspoloživ parking koji je nama jako bitan jer smo kolima i doputovali i velika održavana bašta. Soba se svakodnevno čistila, peškiri i posteljina menjali svakodnevno. Doručak odličan, u ponudi i slatko i slano sa domaćim džemovima. Uveče je mir i tišina. Gospodin Kostas, vlasnik ovog objekta, svakog gosta tretira kao kralja i kraljicu. Čak nas je opomenuo da treba da operemo svoja kola jer su bila isprskana morskom vodom da nam se ne oštete i odmah ponudio svoje rekvizite. Objekat je udaljen oko 900 m od Kala Nere ali pošto se nama plaža u Afissosu više dopala išli smo uglavnom tamo (kolima oko 2 km). Hotel Ainareti je odlična polazna tačka za obilazak sela na Pelionu, kojih ima mnogo i prelepa su. I ako ne obiđete bar 3 kao da niste dolazili u ovaj prelepi kraj.”

• Katerina Ocena gostiju: 10

„Lokacija odlična. Katerina ljubazna,prijatna i veoma dobronamerna.”

• Leda Village Resort Ocena gostiju: 10

„Lokacija je savršena, na samoj obali. Plaža mala, ali odlična, nije bila velika gužva. Studio na korak od mora je bio odličan izbor. Ono što hotelu daje najveću prednost je lokacija tik uz more i sopstvena plaža i zato mu dajem najveću ocenu. Bazen izgleda lepo i čisto, nisam ga koristila. Sportski tereni i rekviziti za njih su uvek dostupni. Restoran sa pogledom na more i zalazak sunca izgleda odlično.”

• Hotel Eleana Ocena gostiju: 9

„Lokacija,gostoprimstvo,čistoća,dvorište,doručak,parking,uređenost dvorišta, cveće,mirisi”

• VIEW TO THE AEGEAN SEA Ocena gostiju: 10

„Domacin je sjajan, usluga je odlicna, pozicija apartmana na glavnom setalistu, smestaj ima sve sto je potrebno. Sve preporuke.”

30 najboljih hotela u regiji Pelion

na osnovu 31 331 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu