2. Meksyk – opinie o hotelach
  3. Meksyk – opinie o hotelach
Yucatan Peninsula Mexico Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Paamul Hotel Ocena: 10

„Śniadanie wystarczające, dobra obsługa.”

• „Hotel pięknie położony, zadbany teren wokół, pokoje czyste i bardzo wygodne łóżka.”

• Hotel Santa Ana Ocena: 8

„Mały hotelik w dobrej lokalizacji, ok 15 minut do starego centrum. przyjemny basen do dyspozycji, czyste duże pokoje”

• Frequency Ocena: 10

„Super kameralny hotel położony w świetnej lokalizacji. Blisko do sklepu, do restauracji, do plaży również blisko. Domki czyste, bardzo fajna łazienka. W hotelu mieszka rodzinka szopów ❤️”

• „Hotel dobrze zlokalizowany, pyszne jedzenie. Zarówno śniadania zawarte w cenie jak i pozostałe menu z karty! Świetna obsługa w restauracji, zadbany teren. Pokoje czyste, codziennie sprzątane.”

• „Lokalizacja”

• Hotel Nojoch che Ocena: 10

„Petarda! Wyjątkowe miejsce, bardzo polecam każdemu. Przepiękne otoczenie, basen. Pokoje duże, eleganckie, czyste. Właściciel wspaniały, widać i czuć od niego przyjaźń, chętnie doradzi. Sniadania pyszne. Późne wymeldowanie :) Baaaardzo polecam! Jeśli będę jeszcze kiedyś w Meksyku to na pewno przyjadę do tego hotelu!”

• „Znakomity pięknie urządzony hotelik. Duże, czyste pokoje z ładną łazienką. Jeden z lepszych hoteli na naszej drodze w Meksyku. Do starego centrum ok 10-15 min piechotą. Parking do dyspozycji. Dobre śniadanie.”

• „Opcja all inclusive wysoki standard, oprócz jedzenia w bemarach, przepyszne restauracyjne Dania z karty, obsługa kelnerska przy basenie i na plaży. Napoje nie z dystrybutorów, w oryginalnych puszkach i butelkach . Czystość w pokoju 100%, wszystko pachnące i codziennie świeże. Personel miły i uśmiechnięty.”

• „Duży basen, pokoje bardzo proste bez zachwytu. Nocleg wynajęliśmy na trasie do Chichen Itza. Na śniadanie jajecznica, tost i owoce.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Yucatan Peninsula Mexico