3. Peloponés hodnocení ubytování k pronájmu
Peloponés Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• „Celá vesnice, dům, místo, vybaveni. Terasa s krásným výhledem. Bylo chladněji a ocenili jsme topení.“

• Central Cozy Apartment 2 Průměrné hodnocení: 9

„Prostorný pokoj, který byl výborně vybaveny (kompletní kuchyň, s připravenou balenou vodou v lednici, která měla i mrazák). Po příjezdu na nás čekalo malé občerstvení v podobě knekrebrotů, kávy, čaje, sušenek, medu a marmelády. Dostačující balkon s výhledem na hory.“

• Wine Reflections Apartment near Nafplio Průměrné hodnocení: 10

„Vkusné a čisté ubytování, praktické posezení na terase, milá hostitelka a skvělá domácí citronová marmeláda a citronáda :)“

• Rentoulia Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Hezké místo,dobré parkování.“

• Kastraki Villas Průměrné hodnocení: 10

„Pronajali jsme si všechny čtyři apartmány, takže si děti mohly hrát spolu na verandě a my na ní posedět s přáteli. Je zde možnost venkovního grilu. Vybavení nové. Příjemné houpačky a křesla. Kuchyňka menší, ale uvařit se dá bez problémů. Nová koupelna. Krásné prostředí s pěkným výhledem do sadu pomerančů, parkování hned vedle a přitom se dá dojít pěšky na různé pláže (písek nebo kamínky). Tolo je pěkné městečko. Silnice sice hned vedle, ale malý provoz a dají se zavřít okenice a auta nejsou slyšet. Moc příjemný personál. Nechtělo se nám jet domů. V našem apartmánu jsme byli dva dospělí a tři děti (10,5,1 rok)“

• Karantonis House Průměrné hodnocení: 9

„Velmi klidné místo. Moře, obchod i restaurace cca 500 m. Skvělá a prostorná terasa. Ubytovatelka velmi příjemná a ochotná“

• Vrachos Κanari Průměrné hodnocení: 9

„Příjemná poloha u moře,Kiveri je klidná vesnička s převážně místními návštěvníky.“

• Nala's apartment III Průměrné hodnocení: 10

„Nedaleko centra Nafplia.“

• Elaionas Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá terasa a výhled na moře v docházkové vzdálenosti. Velmi vstřícná a nápomocná obsluha ubytování.“

• Messinian Bay Shore Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Apartmán ( byt ) 2 ložnice velké postele. Super balkon s výhledem na moře. Poloha ubytování je naprosto vynikajici hned u pláže a restaurací. Myslím, že je to i vyborné výchozí místo na několik míst starověkého Řecka. ( Sparta, Olympie, Mykeny, Asklepión ). Velmi helpfull provozovatelé.“

Peloponés – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 165 266 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com