3. Peloponés hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Kalamata hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Kalamata Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Messinian Bay Shore Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Apartmán ( byt ) 2 ložnice velké postele. Super balkon s výhledem na moře. Poloha ubytování je naprosto vynikajici hned u pláže a restaurací. Myslím, že je to i vyborné výchozí místo na několik míst starověkého Řecka. ( Sparta, Olympie, Mykeny, Asklepión ). Velmi helpfull provozovatelé.“

• Anthia Seaview Apartment Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi příjemná majitelka. Vybavení apartmánu předčilo naše očekávání. Dobrá lokalita. Pláž naproti domu. V blízkosti dobré taverny. Snadné parkování. Děkujeme za příjemný pobyt.“

• Stavi apartments Průměrné hodnocení: 9,3

„Místo jsme navštívili na jednu noc. Měli jsme vše, co jsme potřebovali. Hostitelé byli milí a na pokoji nás čekalo i milé překvapení ve formě nápojů v lednici.“

• GARNET2 Průměrné hodnocení: 9,3

„Skvělé ubytování, nově zařízené a všechno perfektně funkční. Kousek od pláže i od suprmarketu a hlavní třídy s obchody. Do historického centra asi 20 minut chůze. Parkování na ulici přímo před domem a vždy se nějaké místo najde.“

• Irinis Apartment in Kalamata Průměrné hodnocení: 8,9

„Vybavení apartmánu bylo velmi dobré, úklid jsem prováděl sám, až závěrečný zbyl na majitelku. Jednalo se o klidnější lokalitu města, nedaleko autobusového nádraží KTEL, také blízko historického centra.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Kalamata

podle 21 567 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu