3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
Πελοπόννησος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• 1830 Chateau Βαθμολογία σχολίων: 10

«Φανταστική τοποθεσία μέσα στο κέντρο της πόλης, καθαρά δωμάτια με μοντερνα στοιχεία και ανακαινισμενο μπάνιο σε κτήριο 200 ετών, πολυ ευγενικός ιδιοκτήτης ο οποίος μας έκανε free upgrade σε καλύτερο δωμάτιο και ήταν ελαστικός με την ώρα αναχώρησης. Εννοείται να είναι επιλογή σας στο επόμενο ταξίδι σας στο Ναύπλιο.»

• 100 Rizes Seaside Resort- Small Luxury Hotels of the World Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τοποθεσια και πολύ καλές παροχές . Το προσωπικό πολύ εύγενικο»

• Ξενοδοχείο Pappas Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο προσωπικό με ευγένεια και όλα πεντακάθαρα αξέχαστη διαμονή σίγουρα ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που θα ξανά επισκεφτώ με σιγουριά!!!»

• Άνδηρο Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία το δωμάτιο μας έβλεπε και βουνό και θάλασσα. Το προσωπικό ευγενέστατο. Το στρώμα πραγματικά άνετο και πάρα πολύ καθαρό το κατάλυμα.»

• Athena hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το πρωινό ήταν πάρα πολύ καλό!! Η καθαριότητα επίσης πολύ καλή!!! Η τοποθεσία εξαιρετική!»

• Hotel Aktaion Βαθμολογία σχολίων: 8

«VFM για τα χρήματα και τις παροχές, το συνιστώ ανεπιφύλακτα»

• Ξενοδοχείο Ίλιον Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό ξενοδοχείο, ιδιαίτερα το Nereids | No. 2 που έχει και το υδρομασάζ. Το ξενοδοχείο σου δίνει την αίσθηση ότι ταξιδεύεις στον χρόνο. Καθαρό και περιποιημένο. Το προσωπικά ευγενέστατο!! Θ ξανάρθουμε!»

• CiTYZen Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαριότητα»

• IRA - ΗΡΑ Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένα ολοκαίνουργιο ξενοδοχείο ακριβώς στην κεντρική πλατεία της Καλαμάτας.Ωραίο δωμάτιο,πεντακάθαρο,full σήμα wifi,άνετο, με φανταστικά στρώματα στα κρεβάτια.Το προσωπικό πολύ πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει και φυσικά το parking του ξενοδοχείου σε ιδιόκτητο χώρο.Πρόσβαση με τα πόδια παντού.Τέλος για το πρωινό έχω να πω, ότι ήταν το καλύτερο και πληρέστερο από όσα έχω δοκιμάσει ποτέ.Ευχαριστούμε πολύ.»

• Vista Marina Βαθμολογία σχολίων: 2

«Καλή τοποθεσία.»